Halife'ye Cevabımdır!

Halife'ye Cevabımdır!

Kendisi son mesajı yazıp konuyu kilitlemeyi marifet sandığı için Halife nickli arkadaşa buradan cevap vereceğim. Biliyorum ki burayı da okuyorsun, onun için mutlaka cevabını alacaksındır, okumasan da mutlaka birilerine burayı takip ettiriyorsundur, haber ulaşır sana.

Sitesindeki ntw multiplayer konusunda " Talha hocam senle özellikle kapışmak isterim " dememi laubali bulmuş :D ve beni yasaklamış :D Kendisine hocam diye hitap ediyoruz, kendisi bunu seviyesiz buluyor çok yüksek seviyelerde dolandığı için.

Ey insanlar, twseverler, veya herhangi bir pc oyununu sevenler, dünyanın neresinde bir oyunun resmi fan sitesinin admini olup da o oyunu oynamaktan tırsan bir insan vardr?

Konu aşağıdaki linktedir:
      http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=67414.30

İsteyenler aşağıdaki spoilerdan da bakabilir ne yazdığına

Spoiler anzeigen
      Bunun üzerine bu foruma gelip bir de bana
      ""
      Alıntı
      Talha hocam senle özellikle kapışmak""

Şeklinde asker arkadaşınmışım gibi hitap etmen senin iç organlarının olmadığı manasına gelmektedir. Bu mesajını silen TWC admini senin için ne dedi biliyor musun? Bizim gibi aklı başında, selim insanları test etmek için Tanrı (o öyle diyor) bunlar gibi insanları yaratır.

Valla bir Türkü, yabancı birine şikayet etme veya rezil etme çabasına giren bu aslanamca ve multi üyelikleri bu forumda barınamaz. Et pazarlarına git birkaç sakatat al da bulunmayan organlarını tamamla.

Bir daha da damarlarında akan kanı böyle küçük düşürme. Ne demiş Bilge Kağan 'Titre ve kendine gel'

Multiplayer oynayan arkadaşlara sesleniyorum. Kimlerle takıldığınız dikkat edin.

uppix.net/a/1/3/0439e91dedc32af7f458c00701cd5.png

Halife hocam, :D pardon hoca deyince asker arkadaşı oluyoruz, ey halife nickli arkadaş:

1-Valla bu senin attığın çürük domatesi, twc adminlerinden çok CA yetkilileri görse acaba ne derler?
      2- Sen değil miydin tw.org çok iyi, twcenter çok kötü vs.. diyen, twc adminlerinin sözüne çok mu önem vermeye başladın?
      3-Ayrıca google translate ile ingilizce konuşan biri ( yani sen) twc admininin dediğini nasıl anlayabiliyor, o kadar gelişti mi google translate?
      4- Ey twseverler, biri hem CA'ya çürük domates atacak, hem de biz ona çok hizmet ettik diyecek biz de buna inanacağız öyle mi?
      5- Multi üyeliği keyfimizden almadık, zamanında sen sağol, hepimizi banladığın için biz de buna mecbur kaldık, ayrıca hesabımın banını sen kendin açmıştın ve güya banlar kaldırılmıştı. Tekrar yasakladın işte, sen böyle kaypak bir insansın.....
      6- Bilge Kağan, " Türük bodun ertin, ökün " demiştir ki bu söz thomsen tarafından yanlış çevirilmiştir.( , “türkisches volk! zittre und geh in dich!” diye çevirmiş thomsen)

hüseyin nihâl atsız bu söz hakkında : "...takvimin yaprakları altında türk büyüklerine isnad olunan sözlerde de gelişigüzel tasarruflar olmuştur. son zamanlarda sık sık görülen, bilge kağan`a ait 'türk milleti titre ve kendine dön' sözü de uydurmadır." demiştir.....

Doğru çeviri talat tekin tarafından verilen, " ey türk bodunu( halkı) kötü huylarından vazgeç ve pişmanlık duy " çevirisidir vesselam....
      Halife nickli insan,

Arkadaşlar kimlerle takıldığına çok dikkat ediyorlar siz merak etmeyin hayatlarında oynamamış oldukları oyunları bizimle oynuyorlar(senin yüzünden) ve buna karşılık sen de gelip konu kilitliyorsun, ayıp.

Eğer biraz adam olsaydın mesaj atıp konu kilitlemezdin, yazdığının arkasında durur cevabını da alırdın.

Gidip TWT'deki oyuncuları da aktifleştirmek istiyoruz, oyun oynuyoruz ama o sitenin admini gidip konuyu kilitliyor.

Ayrıca kimsenin akan kanını soruşturmak sana kalmadı.

Multici arkadaşlar dediğim gibi dikkat ediyorlar az da olsa oyun yüzü görüyorlar.Bizimle gelip oynayan da dikkat edilecek şeylerin siz olduğunu anlıyorlar.
      Milletin kanını soruşturmak onamı düşmüş faşit ırkçı adam ( Halife).

ve ayrıca ekliyorum bunu demiş turcoman'a:

'''Valla bir Türkü, yabancı birine şikayet etme veya rezil etme çabasına giren bu aslanamca ve multi üyelikleri bu forumda barınamaz. Et pazarlarına git birkaç sakatat al da bulunmayan organlarını tamamla.''''

Benim bildiğim bir Türk başkalarına iftira atmaz ve bir Türk söylediklernin arkasında olur ne oldu acaba çürük domatesi twc'de görünce birden küçük düştüğünü ve ezildğinimi hatırladı?ona tavsiyem gitsin Türk tarihini okusun hangi Türk ırkçılık yapar ? hangi Türk başkasının kanını sorgular ? o Hitlere çok özeniyor galiba.

Edit:Turcoman ,Halifeye ağzının payını iyi vermişsin :thumbup:

O Tam Bir Thinker

Yazın ''Paçamızdaki çamurları silkeleyelim'' diye ana sayfadan reklamımızı yaptı.Üç güne kalmaz ''Yakamızdaki kan ve vişne lekesini temizleyelim'' diye bir konu açar yine reklamımızı yapar.Halife hocam seni seviyoruz <3

Bölüm sonu canavarı Halifenin ability'leri:

Mehmet Akif Ersoy, Bilge Kağan ve Jim Sterling on a ilham verir.(+5 mana,10hp)
      Yaptığı sporlar: Lisanslı olarak basketbol oynamışlığı var (bonus:fighting against cavalry)
      Başucu kitapları: Total War oyunlarının guide kitapları olsa gerek.(+20 intelligence bonus)
      Dilinden düşürmediği sözler: Gençler, adaplı olun, istikrar nerede, ya sabır.(+2 diplomatic relations per turn)

istethinker.com/person/talha-turhal/

Dieser Beitrag wurde bereits 6 mal editiert, zuletzt von „(WoC_OceaN“ ()

Kan lekesi daha iyi olur bence orada kan vahşet-kafa-kol-bacak kopmasını isteyen arkadaşların da ilgisini çeker.
      Talha Hocam askerliği nerde yapmıştın ?Veya yaptın mı ?Yapmadıysan da gidip birkaç asker abi bulalım onlar seninle "hocalı" konuşsun.
      Yaptıysan gidip bulalım diyecektim de nasıl bu vaziyette yaptın diye bi soru geldi aklıma, neyse.
      Ayni tas ayni hamam. Kalenin baslattigi ve bir süre sorunsuz giden süreci baltalayan sahis belli. Herneyse buna deginecek degilim cünki bir süre önce ttw de ttwye oldugu gibi bizede atifta bulunmuslardi ve bende degere onlarla sesli chat yapmayi önermistim degerde kabuletti ve neden olmasindedi.

Bize atifta bulunan ve barisma sendromunun mimari kaleye seslichat icin mail attim :) fakat hic bir cevap alamadim :) . Dünki olan bu olay, gereksiz yere talha tarafindan yine bu boyuta getirildi.

Simdi bu olaydan ne ogreniyoruz ;

Quellcode

1. Et pazarlarına git birkaç sakatat al da bulunmayan organlarını tamamla.

Talhanin yedekparcalarini nerden tedarik ettigini ögreniyoruz. Hea Shinin tavsiyesi gayet makul ve mantikli.

Ne ögreniyoruz ?
      CA ya karsi bir zamanlar baslattigi domates atma kampanyasinin arkasinda durmadigi ve bundan demekki utandigini ögreniyoruz.

ne ögreniyoruz ?

Quellcode

1. Bu mesajını silen TWC admini senin için ne dedi biliyor musun? Bizim gibi aklı başında, selim insanları test etmek için Tanrı (o öyle diyor) bunlar gibi insanları yaratır.

Talhanin lugatindaki "akli selimlik"" ile bizim bildigimiz ""akli selimlik"" in uzaktan yakinda bir baglantisi olmadigini.

Eger sahislar arasi bir tartisma oldugunu görsem ve bilsem sesimi cikarmayacagim, fakat görüyoruzki üyelerini bizim arkadaslarimizla dh nin tecrubeli elemanlari ile oynamaktan kacinmalarini tavsiye ediyor, oynamamalarini istiyor. Hala tekel olayina soyunuyor fakat olayin gercekligini idrak edemiyor.
      Multi oynamak isteyen bütün arkadaslar a sesleniyorum: hangi sayfaya gidriginiz hangi forumlara takildiginizin hic bir önemi yok, biz kimsenin kisisel özgürlügünü baltalamiyoruz. Dileyen, multide basarisaglamak ve oyuna baska bir boyuttan bakmak isteyen bütün arkadaslari davet ediyoruz. Su siralar her iki günde bir aksamlari talimlerimiz olacak, dileyen katilabilir.

NOT: Bildiginiz gibi Talha TW oyunlari cikinca ilk günlerinde multi oynuyor, herkes oyuna isinip sinirlari cizmeye baslayinca kendini gerihizmete cekiyor :) . Eger shogun2 cikinca lobbyde gezinirken Talhayi bir oyunda görürseniz alicilarinizin ayari ile oynamayin direk oyununa dalin. Sizler icin Shogun2 ciktigi gün Nizam avlama sezonuda acilacak.
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

(WoC_OceaN schrieb:

Halife hocam benimle bir akşam çayına nedersin?

Merhaba Ozan

Bu cümlen ne kadar manidar.. ne kadar derin...

Bir şey bu kadar güzel özetlenir ve ifade edilebilir.. bu kadar yazıya ve lafa gerek yok...

tebrik ederim.. 12458

Bu cümlede düşünce var yazıya dökülmüş,

yazı manaya dönüşmüş,

mana teklif olmuş çay a bürünmüş...

çay eylem olmuş...

icraatın akşam olması ile mevzuuu....

o kişiye badem olmuş... 2154

teşekkür

MG schrieb:

(WoC_OceaN schrieb:

Halife hocam benimle bir akşam çayına nedersin?

Merhaba Ozan

Bu cümlen ne kadar manidar.. ne kadar derin...

Bir şey bu kadar güzel özetlenir ve ifade edilebilir.. bu kadar yazıya ve lafa gerek yok...

tebrik ederim.. 12458

Bu cümlede düşünce var yazıya dökülmüş,

yazı manaya dönüşmüş,

mana teklif olmuş çay a bürünmüş...

çay eylem olmuş...

icraatın akşam olması ile mevzuuu....

o kişiye badem olmuş... 2154

teşekkür

Mehmet abi ben şimdi farkettim ki biraz iq seviyesi yüksek cümle olmuş.55-67 iq arası gezinen bireye hitap ettiğimiz için,güzel açıklamışsın.

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „(WoC_OceaN“ ()