Warhammer steam oyun oynanma istatistigi

yok abi rome da var idi. yaklasık 1 ay sonra oyuna gülük ziyaret 50binlere düşüp minumum 10-20 bin arası idi...

nerden hatılıyorsun diyorsan sırf forum sitesinde oyunun içine ettiniz demek için bu istatisligi tutmaya çalıyor idim. nerdeyse her gün print screen yapmış idim :)

burada bu oyunu oynayanlar:
      bir hayatında totalwarı cok fazla oynamamıs ama warhammer hayranları , fanları
      sadece campanya yada mod ile ugraşanlar
      bizim gibi multi savaslara yönleneler yada campanya oynadıklarında savaş bölümünü oynamaya özen gösterenler

diye gruplandırırsın. o grupların oynadıgı sürelerde de seni yanıltabilir... açıkcası ben 3. dediğim kişilerin bu oyunla ne kadar zaman harcadıkları önemlidir... onu da tek yapabilecegim listemdeki bu oynu almışların oynadıkları oyun zaman ilişkisi... a kişisi 2 haftalık dönemde oyna örneğin 100 saat harcamış olup bu oyna en az 50-60 saat harcamamıs ise benim gözümde o sahısa göre bu oyun fos cıkmıstır... ( bu kısmı söyle açıklık getireyim o bahsetiğimiş kişinin hem totalwar fanı olup oyuna harcadıgı süre eger bu oyun için olmayıp başka oyun için örneğin cs , eu, yadawar thunder vsvsvs... oynarsa bu şahısın bu YENİ çıkan oyundan haz almadıgını rahatlıkla söylerim )

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „El Cid“ ()