Warhammer steam oyun oynanma istatistigi

   Warhammer steam oyun oynanma istatistigi

   Beyler istatistigi gördügümde saskinligimi gizleyemedim oyunu bugün en fazla 106bin kisi oynamis ve suan hala 44bin kisi oynamakta. Böyle bir istatistigi hic bir Total War oyunu yakaliyamadi.


    photo woc7_zps1187c360.png
   Warriors of Crom ile 8 sene...

   yok abi rome da var idi. yaklasık 1 ay sonra oyuna gülük ziyaret 50binlere düşüp minumum 10-20 bin arası idi...

   nerden hatılıyorsun diyorsan sırf forum sitesinde oyunun içine ettiniz demek için bu istatisligi tutmaya çalıyor idim. nerdeyse her gün print screen yapmış idim :)


   burada bu oyunu oynayanlar:
   bir hayatında totalwarı cok fazla oynamamıs ama warhammer hayranları , fanları
   sadece campanya yada mod ile ugraşanlar
   bizim gibi multi savaslara yönleneler yada campanya oynadıklarında savaş bölümünü oynamaya özen gösterenler

   diye gruplandırırsın. o grupların oynadıgı sürelerde de seni yanıltabilir... açıkcası ben 3. dediğim kişilerin bu oyunla ne kadar zaman harcadıkları önemlidir... onu da tek yapabilecegim listemdeki bu oynu almışların oynadıkları oyun zaman ilişkisi... a kişisi 2 haftalık dönemde oyna örneğin 100 saat harcamış olup bu oyna en az 50-60 saat harcamamıs ise benim gözümde o sahısa göre bu oyun fos cıkmıstır... ( bu kısmı söyle açıklık getireyim o bahsetiğimiş kişinin hem totalwar fanı olup oyuna harcadıgı süre eger bu oyun için olmayıp başka oyun için örneğin cs , eu, yadawar thunder vsvsvs... oynarsa bu şahısın bu YENİ çıkan oyundan haz almadıgını rahatlıkla söylerim )

   Post was edited 1 time, last by “El Cid” ().