Oyunla ilgili BIlgi paylasimi

Merhabalar herkese,

Epey vakit oldu görüşmeyeli eski skype muhabbetlerini özledim vallahi. Alper abi şayet Warhammer güzel dersen ben de almak istiyorum. Yüzüklerin Efendisi serisinden ötürü fantastik sevgim var, şöyle Battle for Middle Earth tadında keyifli bir oyun ise almayı düşünüyorum.

Çok aktif olamıyorum ama arada derede de olsa sizlerle beraber vakit geçirmeyi özledim.
      Selam Burak
      oyun cok farkli savas herzaman savas demektir ama birimler cok farkli suana kadar spam olayi cikmadi sihirbazlar var okadar sihirlei varki ne ise yaradigini bilmek gerekiyor. Ben biraz daha oyniyayim ama suana kadarki izlenimim gelecek oyuna kadar oynanacak bir oyun a benziyor. Bakalim daha ne cikar
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

alper abi şu an da oyna herkes yüklenir ... atıyorum 1 yada 2 ay sonra insanların multi savaşlarından uzaklaşma yada oynama sayısının çok azalması ihtimalleri nedir... ( genelde bu spam dan dolayı da olsa rome daki dengesizlik durumlarında da gercekleşir ). atilla daki gibi 1-2 ay sonra multisi cürüyen oyun olmadıktan sonra alınır oynanabilir... özellikle bizi oyunla ilgili öngörün ile bilgilendirirsen daha faydalı olur abi.