Shogun 2 ye geri dönüs...

Shogun 2 ye geri dönüs...

Selam arkadaslar basliktanda anlasilacagi gibi SHogun2 ye dönüs yapmaya hazirlaniyorum. Roma ve Attilanin TW yi katletmesinden sonra ( eski klanlilarin hic biri buna bilinen klanlarin hepsi dahil... TW yi hic oynamiyor denecek kadar az oynuyor artik ve genelde SHogun 2 ye takildiklarini gördüm cok ender Roma yada Attila oynuyorlar toplam oynadiklari sure 200-300 saat arasi) Medieval 2 den sonra en sevdigim ve begendigim ( buglarina ragmen) ikinci oyun olan SHogun 2 oynamaya basliyacagim. Eger oynamak isteyeniniz varsa haberiniz olsun. Herzamanki gibi aranizdan Matchmade de karsima cikan olursa neden cikti diye kendine sormasin herzamanki gibi turnuvalar disinda bizden birine karsi oynamiyacagim :) ( olurda oynayan olursa tabi...)
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

Merhaba Alper

Shogun2 de multiye alaka ne düzeyde?
      Özellikle seninle takım olup oynayınca daha çok anlamı olur bu multinin.
      Ya da ne bileyim klanlar arası turnuva yapanlar varmı? İştirak ederiz 2v2 gibi...
      Sen Shogun2 derken buna FoS da dahil mi?
      Hiç olmazsa sen multiye girdiğinde haber edersin de beraber oynarız..
      Hani bu oyunu yüklemek bir iş... zahmete değsin isterim.
      Bilemiyorum, ne dersin Alper?

teşekkür

Not: Ben korkuyorum da, korku beni uyanık tutuyor hiç olmazsa... :)
      Merhaba Alper

Tamam bu gece shogun2 yi yükleyecem...
      Bayağı bir zaman alacaktır.
      Yarın gündüz girip hatırlamaya çalışacağız artık ve gece 23 den sonra da evde olacam...
      Artık bana yardım edersiniz rica etsem... bazı şeyleri unutmuş olabilirim...
      görüşürüz...

teşekkür

Not:
      Senin kulaklık işin ne durumda?
      Merhaba

Geriye dönüş yaptık... bit pazarına nur yağdı..
      Fakat bazı birimlerim kapalı.. neden böyle hatırlamıyorum..
      Ayrıca multide Shogun2 generali ile savaşırken karşıma FoS generali çıkıyor.
      Multide bunlar ayrılmıyormuy du? Yoksa karışık mı oynanıyor du?
      Aratarak vakit kaybetmedim, listede savaş seçtim. Oyuncu sayısı fena değilmiş.
      Multide 2 maç yaptım...biraz duygulandık, eski günler aklıma geldi..
      Özlemişiz hücumu...
      Ama dediğim gibi bazı birimler kapalı..üstünde çarpı var..en son bıraktığım da çarpı filan yoktu...
      Siz hangi generalle oynuyorsunuz bilemiyorum...
      Neyse en kısa zaman da buluşursak konuşur beraber multide savaşın tadını çıkarırız...
      Ama şunu da söylemedem edemeyeceğim, Roma2 ve Atilla nın yavaşlığı yok..Çok şükür hıza kavuştum.. :)
      Ama beraber multi oynamazsak bunu boşuna yüklemiş olurum.
      Görüşmek üzere...

teşekkür
      Merhaba arkadaşlar

Shogun2 için bit pazarına nur yağdıran oyun desek yerindedir.
      Tekrar oynamaya başlayınca görüyorum ki TW serileri içinde çıtanın en yüksekte olduğu oyunu.
      Ne Rome2, ne de Atilla için bunlar söz konusu değil. Yazık, yazık...CA gibi bir firma nasıl bu duruma düştü.

İşte Shogun2 nin aşılamayan özellikleri.
      Generalin özellikleri bir başka güzel. Birimlerin özellik kazanması ayrı bir güzellik.
      Renklerini ve isimlerini siz veriyorsunuz ve işte burada yaratıcılığınızın zevkini yaşıyorsunuz.
      Savaş sırasında birliklerin hızları ve birliklerin çatışmalarda uzamadan sonuca varması harika.
      Kamp yapılmaması için getirilen çözüm muhteşem.
      Bunları oynayanlar olarak sizde biliyorsunuz ama tekrar söze gelmesi bu oyunun hak ettiği saygı açısından yerinde olur.

Multide bu özellikleri taşıyan oyunların çıkması dileğimle, temennim özellikle çıkarsa Medival3 için.
      Bu gün için multide bu oyunu tekrar oynamanın zevkini, heyecanını yaşıyorum.
      Böyle bir multi oyunu oynamayı unutmuşum ve özlemişim, yensem de, özellikle yenilsem de çok güzel vakit geçiyor.
      Eski arkadaşlar için beraber oynamak dileğimle.

teşekkür

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „MG“ ()

Merhaba

Önce bu gece için kusura bakmayın.. 22.30 civarı gelemedim...elde olmayan sebepden dolayı idman uzadı.
      Eve geldiğimde yorgun ve açtım..daha şimdi kendime geldim... 00.33..
      Alper,
      Bize atı eşek gösterdiler, beklentimiz yüksekti ve bizde inandık. Ama binince büyü bozuldu...
      Ama at ahırda duruyor, onu çıkarıp dört nala sürmek bizim elimiz de.
      Ayrıca hayıflanmayalım bize bir yararı yok..onun yerine sende gel beraber sürelim eski günlerdeki gibi...
      Taa ki bu oyunun yerini alabilecek bir başka oyun çıkana dek...
      nice zaferlere...

teşekkür
      Merhaba Alican

Yüklediysen Shogun2 yi, önceden haber de edersen daha rahat birlikte at sürer cenk edebiliriz..
      Alper de niyetli ama onun işleri çıkıyor sanırım, onunla bir kere beraber at sürebildik...
      Bir de Çağadaş niyetlenmişti... o kadar...
      Yani biz dörtümüz varız anladığım kadar,
      bu halimizle ancak önceden randevulaşıp toplanabiliriz belki...
      O da hepimiz aynı an da olabilir mi? kuşkuluyum...ama durum bu...

teşekkür
      Merhaba

Nihayet uzun bir aradan sonra Alican, Alper ve ben beraber at koşturduk.
      Eski günlerin anısına kılıç salladık, kurşun attık.
      İşte bu kadar... Bu da güzel ve makbul bir olay.
      Artık bir daha ne zaman olur bilemem ama sonuçta eskilerden üçümüz beraber olduk.
      Bağlarımızı elden geldiği kadar sıkı tutalım sonuçta bu ölü dönem bitecek ve bir şekilde
      multi içinde tekrar toplanacağımız ve oynayabileceğimiz bir oyun çıkacaktır.
      Bizim gibi multiye gönül vermiş kişiler olarak doğaldır.
      Şu anda beklentiler Medival3 üzerinde. Hayırlısı diyerek bekliyoruz.

teşekkür