Charlemagne çağı, erken ortaçağa giriyoruz...

Charlemagne çağı, erken ortaçağa giriyoruz...

Merhaba arkadaşlar.

Charlemagne çağı dlc sini alacağım... 10 Aralık '15 de yani 2 gün sonra Perşembe günü çıkıyor...
      Multi dışında senaryo oynamayı da seviyorum veee Erken ortaçağ geldi...sevindim...
      Bence 2016 içinde Medival 3 de çıkabilir...
      Yenilikler bu dlc ile başlamış,

TW dlc için aşağıdaki açıklamayı yapmış...

-Orta Çağın başlangıcında geçen yeni, büyük bir Senaryo.
      -Şövalyeler, Muhafızlar ve yeni aydınlık kullanıcı arabirimi tasarımıyla Orta çağa girin.
      -Tamamen yeni Birliklere, Teknolojiye ve Binalara sahip 8 Oynanabilir grup.
      -Hikaye ve Krallık Olayları ile yeni oyun özellikleri.

Ayrıca multisine de bakarım...bu arada bu dlc yi alan olursa multi de beraber takım olabiliriz...
      Bu yeni dlc için düşüncelerinizi beklerim...

teşekkür
      DLC bende aldım abi. Bu ayın 22 sinde sonra uygunum. Multisi Rome 2 iye benziyceğini düşünüyorum. Daha ordular arasında zıtlık üzerine kurulu olucak gibi. Birm sayıları az her facitonde. Franklarda biraz fazla.

wiki.totalwar.com/w/Avars

Avarlarda oynanabilir millet olarak bügün geldi. Multi de iş görürse favori miletim olamaya aday. :)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „1453 CagatayKhan“ ()

Merhaba arkadaşlar.

Charlemange çağı dlc sini beğendim.
      Tahmin ediyorum, Medival 3 ün provasını hazırlamışlar.
      Sanırım önümüzdeki 2016 da Medival 3 ü çıkarırlar...

Tabi ki çok eksiği vardır ama genel havasını tahmin edebiliyoruz.
      Bu da uzun zamandır uzak kaldığımız ortama güzel bir ışık yakıyor.
      Senaryosu güzel, Frankları bitirdim şu anda Mercia nın senaryosunu oynuyorum.

Erken Ortaçağ olması bakımından doğal olarak farklı teknolojiler var, güzel;
      özellikle askeri birimleri bu dlc de daha az ama kullanışlı ve basit.
      Ayrıca birimler savaşırken takılmıyor neticeye daha çabuk ulaşıyor...
      Bu sevindirici tabi ki... sanki SH 2 gibi...

Multisi yok zannetmiştim ama Çağatay olduğunu söyledi fakat ayrıca kurmak mı lazımmış ne ? tam anlayamadım...
      Bence netice de her haliyle şimdiki durumu olmulu.

Neyse lafı uzatmayayım, burada düşüncelerimi paylaşmak istedim...

teşekkür
      Charlemange multi acısından para birimi dengesi cok başarılı ( a birimi A ülkesinde ucuz ve güclü iken aynı potansiyelde b birimi B ülkesinde pahalı ama düzen olarak dengeli 2-3 tür birimi hem ucuz hem güçlü olabilecek yok ). birim sayıları da az . ama ne yazikki oynayan insan sayısı da çok az. oyuncuların coğu warhammerı beklediklerindenbu oyna rehabet hiç yok. o yüzden oynanacak sa mehmet abi gibi single atmak...

aggoniler bu pazar turnuva hikayeleri var ilgilenen var ise katılmasını tavsiye edebilirim

( aşağıya bir daha yazmadan bu msj günceleyerek buraya ekliyorum )
      alper abi sorunun cevabı steamcommunity.com/groups/AggonyTournaments diye grup kurdular bugünde ilk flaş turnuvayı yapacaklar ilerisi için ne artısı olur onu bilmem ...

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „El Cid“ ()

Merhaba

Asturias krallığı da aynı İngiltere krallığı gibi İberik yarımadasını ele geçirirseniz
      İspanya krallığına dönüşüyorsunuz. Bunu uzun sefer olarak oynadım güzeldi.
      Her oynadığım 3 senaryoda ülkelerin askeri birimleri birbirinden farklıydı.
      İyi yapmışlar bu sefer.
      Umarım bu beğenilerim Medival 3 de de devam eder.

Ayrıca multisini buldum ve inceledim beğendim... oynamaya değer.

teşekkür