Total War Arena Betaya geciyor!!!

Total War Arena Betaya geciyor!!!

Siki durun! Arminiusun Öfkesi yaklasiyor!

24 Eylülde Total War Arenada yeni bir cag aciliyor. Oyun Alphadan kapali Betaya gecis yapiyor. Oyuna barbarla ekleniyor ve ayrica büyük massif degisiklikler yapilacak. Sizden gelen tavsiye ve sikayetlerle arenada degisiklikler yaptik. Bu konuda bizi desteklemeye davam edin. ( CA)

photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

barbarlar hakkındaki yeni video.

İçerik olarak bu videoda bahsetmesede okuduğum bir kaynakta betada sadece tier 3 e kadar izin vericeği ve şimdilik tek generalin açık olucağını yazıyor.Daha sonraki zamanlarda ekleneceğinden bahsediyor.Genel olarak barbar birimleri low armora sahip hızlı ama 1v1e çok dayanıklı birimler değiller(thueros spear,roma gladyotörleri gibi ) birimler olucaklar.Oynanış tarzı olarak vurkaç yapmanız gerekicek. Yeni yama ile birlikte rome ve yunan arasında denge daha iyi sağlanıcak. Yazıyıda sizinle paylaşıyım blog.totalwararena.com/2015/09…ed-the-northern-warriors/ merak ettiğiniz yer olursa çevirmeye çalışırım.
      Merhaba Mehmet abi yukarıda azda olsa özet geçtim genel olarak bundan bahsediyor.General özelliklerinden bahsediyim biraz 1.(Momentum) dediği büyük olasılıkla Alexandırın hammeri gibi ivmelenme hız ve charge yapılan bi özellik.2. özellik (Frenzy) germanicusta ki vengence özelliği gibi daha fazla saldırı sağlıyor.3. özellik (Scout) görüş açısını arttırıyor. 4. özellik (Infiltration) düşman biriminizi dost birim olarak görüyor.

Post was edited 1 time, last by “Redemption” ().

Merhaba

İyi güzel betaya geçtik ve barbarlarla tanıştık...
      İlginç geldi...iyi.. de...
      Ama Pratik Mod açılmamış...bu beni üzdü..
      Zamanı gelmişti artık;
      karşılıklı maçlar ayarlasak ve daha önemlisi biz beraber talim yapabilsek...
      Ama özel karşılaşma modunu açmamışlar...
      Peki ne zaman açılacaktır? Bilen yok galiba...
      Bu modu açmamaları çok mantıksız.. bence iyi bir ivme kazanabilirdi..canlanırdı...Arena..
      Neyse bekleyecez herhal...

teşekkür