Total War Arena yamasi Patch 11 icerigi

Total War Arena yamasi Patch 11 icerigi

Patch 11: No more account resets!
      By CA_Thamis

Patch 11 Key Details
      No More Account Resets We realize that for some it may feel like those coming in later will have a hard time “catching up”. We feel that even though this is a valid concern, it’s not a good reason to reset everyone’s progress. It’s one way to say thank you to all those players who’s tested the game during the Alpha stages (some of whom have already gone through an account reset), as the progress they’ve made during the Alpha gave us invaluable insights into the game’s progression and balancing. Additionally, new players will never meet high-tier players in battle, as the matchmaking system puts similarly strong players together.

Lower System Requirements
      We’re working hard on improving the game’s performance and reducing lag. We’ve made a big breakthrough with CPU lag (when your units take a long time to respond), which should allow a lot of people to play the game who previously found the game unplayable.

This improvement has the biggest impact on dual core machines, especially laptops. If you’ve previously experienced a lot of lag in the game, give it another try! You might be pleasantly surprised…

Spear Infantry Stronger vs Cavalry Thanks to your testing and feedback on the game’s balance, we found that there was a bug in the way spear infantry was engaging with cavalry units. We’ve now fixed this bug, which makes spear infantry much stronger versus Cavalry units.
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

Merhaba

Alper iyi etmiş bu gelişmeyi yazmakla fakat gel gör ki anlayana...
      Ben google tercümesine bu yazıyı götürüp Türkçeye çeviriyorum ve
      malum iyi tercüme edemediği için anlamaya çalışıyorum...
      Şunu bir arkadaş tercüme edebilse çok iyi bir iş yapmış olacak,
      hadi üşense bile bari özetini yazsın...
      Bu konuyu daha evvel de yazmıştım...
      Ama nerede böye biri tabiii,,, o ayrı konu..
      neyse...

teşekkür
      Mehmet abi ben kelime kelime olmasa da sana açıklayayım.

İlk paragrafta bazılarının önceden hesaplarının resetlendiği, yani başa döndüğü, bu sorunu çözdükleri yazıyor. Ayrıca yeni başlayan oyuncular artık eşleşmede yüksek dereceli oyuncularla eşleşmeyecekmiş.

2. paragrafta yazdığına lag'ı azaltacak geliştirmeler yapmışlar, artık işlemcimize daha az yük biniyormuş. Bir hamle yaptıktan sonra uygulanması için bekleme süremiz kısalacakmış yani tepki süresi.

3. paragrafta bahsedildiğine göre özellikle benim gibi Arena oynayan laptop kullanıcıları için çeşitli geliştirmeler yapmışlar, artık daha düşük seviyeli bilgisayarlar da Arena'yı rahat çalıştırabileceklermiş.

Son paragrafta yazan en önemli bilgi. Artık mızraklı piyade süvariye karşı daha güçlü olacakmış, önceden oyunda bir hata keşfedilmiş, bu hata düzeltilmiş, artık mızraklı piyadeler süvarilere karşı daha etkili.

Yamanın açıklamasında yazan bu :)
      Her zaman Mehmet abi, steamden veya skypetan bir mesaj atarsanız veya siteye girdikçe görürsem çeviririm. Gerekli bir çeviri metin olursa da steamden mesaj atabilirsiniz yine metni.

Bu arena'yla ilgili de ben oynayanlara danışacağım belli konularda bu hafta sonunda. Çünkü giriyorum 1 savaş yapıyorum ama öyle kalabalığa karışıp Allah ne verdiyse saldırmaktan başka bişey anlamıyorum. Zaten altın gümüş level hesaplarını hiç bilmiyorum.
      Merhaba Alican

Tercümeler hakkındaki önerin için eksik olma...sağolasın.. :)

Arena ya gelince, basit bir oyun... hemen anlayacağına eminim..
      Biliyorsun dur, bizim sitede Arena için tavsiyeler bölümü var.. belki okumuşsundur,
      eğer okumadıysan bir göz at, öyle maçlara gir derim...

Zaten Arena ya girince biz de oradaysak skaypeden bir kanal açıp beraber maça gireriz..
      Konuşa, konuşa savaşırız...
      İlk maç da anlarsın altını, gümüşü vs..yi...

Pratik mod Yani özel maç yapabilme modu açılana kadar xp toplamak ve tecrübemizi arttırmak için maçlara gireceğiz..
      Bizde maçlara Allah, Allah deyu giriyoruz, çıkıyoruz...
      Arena için tavsiyelerde ayrıntılı yazıyor zaten...

Görüşürüz o zaman... :thumbup:

teşekkür