Oyundan sıkıldım

Oyundan sıkıldım

Oyunda taktik çeşitlilik yok , hep aynını şeyleri yapıp duruyoruz. oyunda birim ve faciton dengesi olmyaşı.90 saat de doydum oyuna. Oyun her seride birazdaha saçma hal alıyor. Beta haliyle zaman harcamak çok saçma. Sanırım Rome 2 deki süreci yasıcaz. Tüm dlcler çıktıktan sonra anca oyun son halini ve dengesini alcak. Kaç dlc çıkıcak kim bilir.Aylarca boşuna oynamaya gerek yok. Oyun 4-6 ay gibi süre sonra adam olur.. Ozmands şu oynadığımız şeyle alakası olmaz. Son oynadım Turnuva maçları bittkten sonra ,patch bekliyor olcam. Multi ile ilgili ciddi bir değişme olmadıkça ciddi süreler bu oyuna harcamyı düşümüyorum.

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „1453 CagatayKhan“ ()

Merhaba

Taktik çeşitliliğin her oyun da olduğu gibi bunda da bir sınırı olacaktır. Ayrıca ne kadar DLC ve yama da çıksa bu değişmez, ancak çeşitlenir renk gelir.
      Bu taktik çeşitlilik ancak multi oynarken; eldeki malzemeye (birlik bazında) göre sende olursa, olur...

TW türü oyunlar içinde multide en son çizgi Shogun2 idi, bunu çizgiyi ölçü alırsan evet, bu oyun süper değil, yalnız Rome2 den iyi buda TW oynayanlar için iyi.
      Bir sene Rome2 yi oynamayanlar paslandı ve özledi bunu da düşünmek lazım...
      Zaten biz TW multi oynayanları olarak Arena yı bekliyoruz, TW nin multi için hazırladığı yapı bu Arena olacak. Orada tahmin ediyorum sen, ben, hepimiz tatmin olabileceğiz.
      Ama şimdi değil...

Bu oyun bence esasında bizi pas tutmaktan alakoyduğu gibi esas olarak Arena ya hazırlıyor. Multi de maçlar yaparak, turnuvalara katılarak vs...
      Çünkü multide, insanla oynadığın için her maç temelde birbirine benzemez... bize öyle gelse de...
      (satrançla mukayese etmiyorum,.. fakat oradaki birimleri düşünün bunca zaman hiç değişmemiş, bin seneden fazla oynanıyor ve ama her oyun farklı, bu multideki maçlarda buna benziyor.)

Maçlarda Taktikler aynı da olsa zamanlaması farklıdır. Her insan birbirine benzemediği için kararları ve onun neticesinde emirleri, hareketleri farklı olacaktır.

Bu TW Multi işi; Bir kulüp gibi, futbol takımı gibidir, kişiler klanları oluşturacak, klanlar arası maçlar, turnuvalar rekabet vs... heyecan ve zevk getirecek.
      Avrupalı klanlar bunu yapıyorlar. Onların bu tür hobi kültürleri bizlerden daha gelişmiş ve bağlılar. Çünkü seviyorlar zaman ayırıp, sorumluluk alıyorlar.

Burada CA, TW Arena da item satacak, kişiler bunları generali ve özel birlikleri için alacak aynı kulüplerin transferleri gibi, fakat kişi bazında olacak ve olay akıp gidecek.

Neyse, evet duruma bir de böyle bakalım, yolumuza bakalım...
      Nice zaferlere...

teşekkür

NOT: Hangi işi yaparsan yap sıkıldığın da hemen o işi bırakman gerekir, çünkü yanlış yaparsın hatta bozarsın bile..

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „MG“ ()

Abİ CA dan ümidi kestim. Taktik çeşitlilk yok. Birbirnin kopyası dizlişler ve hamleler. Rome 2 de bu vardı.Bu kadar yoktu. Burda birim dengesiliği yüzünden farklı bişey çıkmıyor.8 germen milleti var. Ne gerek var Allah sen hepsiden
      1-2 birm deişik gerisi klon birlik. CA fanlarını sövüşlemekten başak bir amacı kalmamış..Arena Alpha Test,ne katıldım
      ,o oyun keisnlikle total war oyunucsunu tatmin etcek bir oyun değil. Bundan sonraki oyunda Warhammer Total Warsa . Total war birçok kişi için bitmiştir.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „1453 CagatayKhan“ ()

1453 CagatayKhan schrieb:

Abİ CA dan ümidi kestim. Taktik çeşitlilk yok. Birbirnin koyası dilişler ve hamleler. Rome 2 de bu vardı. Burda birm dengesiliği yüzünden farklı bişey çıkmıyor.8 germen milleti var. Ne gerek var Allah sen hepsiden
      1-2 birm deişik gerisi klon birlik. CA fanlarını sövüşlemekten başak bir aamcı kalmamış..Arena Alpha Test,ne katıldım
      ,o oyun keisnlikle total war oyunucsunu tatmin etcek bir oyun değil. Bundan sonraki oyunda Warhammer Total Warsa . Total war birçok kişi için bitmiştir.

Merhaba Çağatay

TW de değişiklik yok tabi, sen de olmalı... mesele yanlızca dediklerin değil...
      Sen bir tatile çık...evet, sen şimdilik oyunu da bırak, yorulmuşsun,
      çünkü yukardaki yazıyı da anlayamamışsın...

teşekkür
      Valla oyun güzel, farklı taktikler görüyorum, doldurup dalan da var, benim gibi okçu ağırlıklı oynayan da, 12 birim piyade 8 birim süvari doldurup ctrl + a sağ tık yaparsan tabii ki keyif alamazsın. En beğendiğim özellik ormanın yanması :) Bir de birimler çok rahat seçiliyor, kim mızrak kim okçu kim skirmisher. Bence shogun 2 multisi kadar olmazsa da gayet yeterli...
      farazi konuşuyosun ali Can Son turnuvuda max 8 cav dı. 2 turda 6 cav kullandım.. Zevkine ordu alıp zevkine oynarsın. . Slinger dışında iş yapan menzil yok.Turnuvalarda en iyi ordu dengeli ordu olsaydı oyun iyi bir oyun olurdu. Oyunda pcde düzügn çalışmıyor. Oyun en düşük ayarlarda 25 fps. Min sisteme baksan benim önceki pc çalıştırır. KAmera azıcık uzaklşınca pikeların mızraklar kayboluyor.Patch 1 de böyle bi optimizasyon yapmışlar :)Pike ne tarafa dönük olduğunu analamk için.Birime zoomlaman lazım..

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „1453 CagatayKhan“ ()

Merhaba

Şu dengeli ordu ne demek? Bir açın soruyu, anlatın merak ettim...insanız anlayamamışızdır.
      Turnuvalarda en iyi ordu dengeli ordu olsaydı oyun iyi bir oyun olurdu, ne demek? bilelim...

Ayrıca bir kişinin oyundan sıkılması kadar doğal bir şey olamaz... çünkü herkes faklıdır..
      onun için anlamadığım, sıkıntının ana kaynağının kendisin de olması gerekirken, oyunda bahaneler araması komik.
      Binbir bahaneler bulup; bırakın bu bozuk, dengesiz oyunu.. ben gayet iyi giderken, bir süredir yenilip duruyorum zaten
      halbuki ordular dengeli olsaydı bu böyle olmazdı..kaç tane alacağım maçı verdim...vs... vs...

O zaman, kişi yaratıcılığını kullansın, olaya farklı açılardan bakabilsin...
      Ama sonuçta bu oyunu bu olumsuz şekilde görmeyenler var ve kendilerine göre oynuyorlar seviyorlar...
      Dört dörtlük olmasa bile ki zaten beklemiyorduk...

Ben şahsen Rome2 yi bir süre sonra bıraktım..
      Başlıca 2 sebebim vardı...
      1- Shogun2 den sonra hayal kırıklığı ve şahsi generali ve birlikleri bulamamam.
      2- Rome2 de ordular birbirine girdiklerin de ayrılmak bilmiyorlardı ve uzadıkça uzamasıydı...
      Yani bana oyun ağır geldi ve sıkıldım...bunu o zaman CA ya yazdım, tabi aynı fikirde olanlar gibi..
      Sonuçta Rome2 bitti benim için..ve o kadar zaman sevdiğim türdeki bir oyunu oynayamamanın üzüntüsünü ve sıkıntısını çektim.
      Attila çıkınca da baktım, o sorun Rome2 deki, ağırlık giderilmiş..eh yani ne yapayım dedim;'' kadı kızında da hata olur ''..devam..

Zaten söylüyoruz, CA multiyi Arenaya taşıdı... Artık Shogun2 gibi bir multiyi ancak Arena da göreceğiz... onu bekliyoruz...burada da talim ediyorum..
      Attila nın oynanabilir bir multi sistemi var, yerse oynayın, yemiyorsa oynamayım,,, bir şey dediğim yok.. olamaz da..
      amma, nedenini kendiniz de arayın... birliğe, dengeye filan atmayın..bu kabiliyet meselesi ve zevk meselesi...
      Arena da görüceğiz bakalım.. :)

teşekkür
      Şimdi abi mesele kabliyetle alaksı yok. Oturu fantazi ordu kurarım zevkine oynarım. Oyun; kazanmak için ,turnuva için beni belli taktiklere yiönlendirir.Ben en kestirme yolu kullnmak zorudayım. Bu oyunda 2 -3 yoldan fazlası yok. rome 2de yabancı bir çok arkadaş bein "unortodox builder "olarak tanımlardı . İnanmayana videolar koyarım. Rome 2 kafa yorup değişik dizlimler çıkarttım ,çıkarttılar. Bu Oyunu multiciler ortalama 100 saat oynadı . Adam akıllı farklı bir taktik göremedik. Beğenmemek ,beğenemediğimi ifade etmek benim özgürlüğümdür. Sebebi kabiliyet değil. Oyunda 3 tane OP birm var.Gerisini kullansanda oluyor ,kullanmasanda. Buda taktiksel kısırlık yaratıyor. Düzenlenen tüm turnuvaların yarı final,final maçlarını izledim. Oyunu tıkayan bazı noktalar var. CA ilk 4 -5 patch multiye bakıcak mecali olduğunu düşünmüyorum. Şuan onların derdi dlc çıkartmak , optimizasyon, campaign düzeltmeleri. Multi patchlenene kdar oynamayı üşünmediğimi ifade ediyorum..

Dengeli ordu ,her tür birimi barından ,bir tür birimin baskın olmadığı ordudur. dengeli bir oyunda spam birim veya OP birim olmaz. Her birim kendi işini iyi görür. Mesala ben mızrak alma gereği duymuyorum.Onun yerine kılıçlı piyade alıyorum. Çünkü Mızrak işini yapmıyor. piyade de aynı işi yapıyor.Silnger varken ,okçu tercih etmiyorum.Önden atışla alcağı adam sayısı belli okçunun. Menziller genel olarak önden birime zarar aldırmıyor.(arbalet hariç )Pike varken ,piyade almıyorum,pike zaten her işi yapıyor ucuz. Oyun öncelikle Melle spear cav , pike üzerinden biraz da piyadeden gidiyor. Daha daha . yazarım.

Cagatay oyun gayet güzel oynayabılen catır catır sıkılmadan oynuyor. Belkıde romadakı pasıflıgın verdıgı cansıkıntısıyla oynuyor. Yazmıssınkı herkesın dızılımı aynı vesaıre vesaıre... tabııkı aynı olacak ordular tabııkı bırbırıne benzeyecek amac bellı savası kazanmak bunuda en ıyı askerı alan degıl en ıyı oynayan daha az hata yapan kazanıyor. Veb 2000 den berı TW oynuyorum herdönem senın yazdıklarına benzer yorumlar duydum okudum cevap yazdım. Yanı bu yenı bır durum degıl. Sonucta herkes herkes bır degıl farklı farklı ınsanlarız ve farklı düsünce yapılarına sahıbız.

UMUTA gelınce :D
      Umut sende sankı bır kısının negatıf bır sey demesı ve degerlendırmek ıcın pusuda beklıyorsun :D 10 kısı ıyı dıyor ses yok bır kısı negatıf dıyor allahtan almamısım dıyorsun :) almak almamak sana kalmıs bır sey fakat oyun gayet güzel.

Arenaya gelınce: Arenayı WOC den Dneed oynadı bana alpha oldugu halde oyun cok ıyı ve cok daha ıyı olacak dıyor. Ilk davettekı yapılan sıkayetlerın hepsını düzeltmısler ve oyunu cok begenmıs. Sabahtan aksama kadar oynamıs daha dogrusu accountu dondurulana kadar. Herkesın beklentılerı farklı. Dneed de shogun bırdenberı oynadıgı ve TW dekı eksıklıklerı cok ıyı bıldıgı ıcın oyundakı beklentıyı cok ıyı bılıyor ve ona göre analız edıyor.
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

Alpertunga schrieb:

Veb 2000 den berı TW oynuyorum herdönem senın yazdıklarına benzer yorumlar duydum okudum cevap yazdım. Yanı bu yenı bır durum degıl. Sonucta herkes herkes bır degıl farklı farklı ınsanlarız ve farklı düsünce yapılarına sahıbız.

kesinlikle bu cümleye katılıyorum. Her seferinde övdüğümüz shogun bile böyle idi
      • ilk cıktıgı zaman monk spamı vardı saldırları 16 idi 2 tane saldır özelliği basıldıgında 22 oluyor idi. ben dahil coğu kişi monk ordusu ile sabahtan aksama kadar oynuyor idi. su andaki tagmata gibi...
      • atlı spamları var idi hepimiz cileden cıkartan. hatta birim dlc sigeldiginde tüfekli atlı geldi daha cok spamları gördük.
      • ilk cıktıgında birimlerde vals yapar gibi kendi etraflarında sacma sapan dönmeler var idi
      • sizleri bilmem ama ben shogun cıktıgı zaman cok kötü grafikte oynadım dirext 10 diye giriyordum oyna direct x 9 görüntüsü ile oynadım su bölgeleri boş renklerde abuk sabuk renkler...
      • ilk yamadan sonra monkları güçsüzlettikten sonra bu seferde load ashiler piskopat seviyede tuttular. onları düzelttiler sonra heavy gunner piskopat oldu vs vs...
      • fos cıkana kadar key binalarını ele gecirdiginde geri sayım yok idi. o zaman da insalar campın ceşitli versiyonlarını yaptılar.
      • avatar sistemini cok severiz ama yasana bazı buglarda var idi hatırlatırım. tüm özellikleri avatara verebiliyor idik
      • fos cıkana kadar oyunda sonsuz sayıda slot acabiliyor idik. bu da defalarca kere generali restartlamamız gerekmedigini gösteriyor idi
      • clonlama hikayesi fos cıkana kadar devam etti fos cıktık tan sonra da sadece cavary guard ninja ve kale silahları dısında yapılamaz oldu.
      • para hilesini es geçilebilecek bir durum değildi. kaç kişi yapıyor idi adil savas görmek imkansız gibi idi.
      • sonra fos cıktı hala 30 tane kimsenin alamadıgı kartlar var
      • birimlerin reload süreleri abuk sabuk ( bunu alper abi ile fıratın yaptıgı test calışmasında biliyoruz )
      • topcuları hala bozuk. isabet oranları mükkemel ama ateş ederkene kime saldıryorsanız ona en yakın olan birimi hedef alır bu da genelde o birimin yan taraflarından isabet görür bu da az kayıba neden olurdu. göbekten vurmak ya şans yada iyi hesaplama istiyen iş idi.
      • hala birim fiyatları abuk sabuk örnegin azure ile red dragon arasındaki farkı örnek veririm
      • yazılan yazılımda tüfekli birimler düşmana ateş ederkene ortadaki 2 birim kaptan ve yanında bayrak tutan birime göre ateş ediyorlar o 2 birim düşmanı görüyorsa ateş eder göremiyorsa menzilde bile olsa ateş etmiyor. Dahada kötüsü eger ortadaki 2 birim ölünce onların yerine yenileri atanıyor ve özellikle yerine atana birim ortaya gecerkene birimin menzil yönü abuk sabuk yerlere dönüyor.
      • fos ta gemi dahil tüm birimlerde anlamsız isabet oranı yüksekligi ( birim özelliklerinde isabet e özellik basmak biraz mantıksız idi )
      • generallerin silinmesi :)
      bunun gibi bir 10 tane sey yazarım şikayet edilecek türden... ve senin gibi bırak cok gördüm ve duydum. o zamanda ca ya cok sövüldü. ( roma da sövülenin yanında kücük kalır ). medieval 3 gelse bile ( 15 yıl resimlerin ortaçağ atlı şovalyesi paylaşmışlar o ndan öyle biri cıkarım yaptım kesin bilgi değildir ) on da da cok fazla can sıkan şeyler olacak.( roma gibi oyun motorunu batırmasınlar yeter )

ha shogun neden bize güzel geldi roma ve attila da neyin özlemini yaptık:
      • kendi avatarını ve kendi ordunu ( birim ismi aynı olabilir ama özellikler farklıdır ) kurabilme fırsatı verdi. oyun çeşitliliğni artırdı.
      • match made de secenekler den istedigimiz secip o savas girebiliyor idik (şimdi tek secenek var ). ayrıca 2v2 yada 3v3 cok rahat buluyor idi...
      • özellikle shogun için ne kadar cok savas yaparsan o kadar yeni kart kazanma imkanı verdi artı baska şeylerde. buda bizi 2-3 maç sonra bugünlük yeter yerine 4-5 maç daha oynamıza destek oldu
      • lig hikayesi kurdu haftanın sampiyonuna kücük ödüller verdi. ( ne kadar güzel olsa da drop hack yapan klanların sayısı cok arttı örnegin heir of cartage )
      buna daha fazla şeyler yazardım ama gerek yok sanırsam...
      Ben açıkçası Rome 2 deki süreci seziyorum. Rome 2 ilk çıktığından beri 16 patch gördü. Bilmem kaç faciton geldi. Rome 2 tek bir oyun gibi görünsede 3-4 farklı oyun oynadık.Birim dengesi o derece alt üst oldu. Benim tahminim Attilanın bu birim dengesi ile kalmıyacağı. Birazda umut ediyorum. Şuanki orduların dönem özelliklerini yansıtmıyor. Shogun son sürümden sonra oynadığım için oyun baya kusurusuz gelmişti. Shogunda mızraklı ile at kesersin. Ok,tüfektir her birim doğru kullanılıdğında ölümcüldür.Bu hoşuma giden bişeydir.Maplar stratejik ve daha hoştur. Attila şuan bana çok beta geliyor. Oyuna çeki düzen gelir. Ama ne zaman gelir.Bahsettğim bu.Attila illaki oyanıcak. CA ve Seganın satış politikaları ,fanlarımı nasıl söğüşlerime geldi. 15 yıl videosuna baktım. Med 1-2, Rome 1 ne oyunlardı çıktığı yıllara göre dedim. Rome 2 ve Attilada onu yaşayamadım. Oyun kitleselleştikçe ,yaş kitlesi düştü. tarhsel gerçekçlikten uzaklaşıldı .Hunlar ile piyade oynuyoruz. Germenler ile süvari . Ben böyle şeylere çok takılıyorum. tarihsel gerçekçilik azami seviyede olmucaksa canavarlı ,yaratıklı ,uzaylı stratejide oynarım. Dediğim gibi Attilada multi balance patchi bekliyorum.İnş CA en yakın zamanda buna el atar.

Merhaba Çağadaş

Bana eski günleri anımsattın...
      Yazdıklarını okuyunca Shogun2 den FoS a o gelişimi, değişimi hatırladım...anılarım canlandı... :rolleyes:
      Aklıma bir de köylüler geldi, iyi iş çıkarmışlardı... ve o süvariler...
      Güzel günlerdi...

teşekkür

.hunlar piayde oynuyoruz. Germenler ile süvari . ben böyle şeylere çok takılyorum. tarihsel gerkçlik azami seviyede olmucaksa canavarlı ,yaratıklı ,uzaylı stratejide oynarım. Dedğim Attilada multi balance patchi bekliyorum.İnş CA en yakın zamanda buna el atar.

bu konuda haklısında ama yanıldıgın bir şey var. totalwar hep böyle idi. mesala kafalarından attıkları nasıl olduğu belli olmayan sayılar ( saldırı savunma )vs vs . ama hun okcsunu filan geç NORMALDE TARİHE BAKARSAN TARİHTEKİ SAVAŞ OKCULARININ POTANSİYELİNİ HİÇ BİR TOTALWAR DA YANSITILAMADI Kİ. OKCULAR TÜM TARİHLER BOYUNCA ( SADECE ORTA ÇAĞ DA AĞIR ZIRLI BİRİMLER HARİÇ ) TÜM BİRİMLER KORKU SALDILAR. VE OKLARINI ATARKENE FİLMLERDEKİ GİBİ ATIŞLAR OLMAZ. HERİF ELİNE ALIR FAZLADAN OKU FOS DAKİ REVOLVER GİBİ SAYDIRIR SERİ BİR ŞEKİLDE SN DE 1 OK (bununla ilggili forumun bir yerinde paylaşmıstım video). ama burada kırk saatte atıyor . artı ucak menzil atısları hedef bölgeyi tutma ihtimali düşüktür halbüli oyunda bakarsan keskin nişancılar... bunun gibi sayacagın cok sey var. ben bugları sayarkene boşuna saymadım o kadar seyi artı.

ekstradan söylüyorum roma neden boktan konusuna gelince antik dönemde savaşlar 2 sekilde olurdu 1. si kalkan savası 2. charge dediğimiz genelde barbar ve düzensiz birimlerde gördüşümüz saldırı şekli. 2. sekli nerede ise tüm oyunlarda uygulamışlardır ama 1. yi uygulamaya kalktılar ve korkunç bir şekilde beceremediler hatta oyunun içine de ettiler.

merhaba mehmet abi aynı duygular bende de mevcut hatta bazen kafayı vuruyorum neden 2 maç kaybedince hemen küstüm neden 3-4 maç daha atmadım diye :)

(yazarkene aklıma geleni yazdım o yüzden türkçesi biraz anlaşılmaz olabilir )

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „El Cid“ ()

Merhaba Çağadaş

Ben de bu Attila için, ''asgari şartlar yerine gelsin.'' oynayacağım demiştim.
      Ve oynuyorum da. Çünkü TW sevenler için bugün için bu var. Multisi de gayet oynanabilir.
      Yarın Arena... .. bizim gibiler hemen oradayız zaten..

Artık birlik değerlendirme konusuna girmek istemiyordum ama,
      dayanamadım çünkü oyunun oynanabilmesi için hundan piyade, germenden süvari
      olacaktır... bu birlik türlerinin yerini o tür ülkelerde ne ile dolduracaksın.. Temel denge bu şekilde kuruluyor...
      Güçlerinde belli farklılıklarla bunu yapmaya çalışıyorlar... Burada öyle tarihi gerçekçilik araman olmaz..Ancak kısmen olabilir, o da var...

Bu match made şöyle çok geniş bir gerçek topokgrafik bir haritada, ordular daha yolda yürürken, iklim şartlarının gerçek olduğu ve
      sen keşif birliklerinle araziyi keşfetmeye ve düşmanı bulmak için caba sarfederken,
      başlasaydı ve lojistik devrede olsaydı, moral devrede olsaydı, sen gerçek arazi yapısının avantajlarını değerlendirmek için kafa patlatsaydın.
      keşif birliklerinden gelen bilgilere göre düşünmeye başlasaydın ve düşmana hile yapabilecek gerçeklikte birlik, alet edavat filan da olsaydı..
      Fazla uzatmayayım anlamışsınızdır...
      Bu maçın bir hedefi olurdu ve uzadıkça moral ve yiyecek vs durumları seni zorlamaya başlayacaktı, böylece bu maçta gerçeğe tam yakın
      bir atmosferde, sen o zaman her milletin kendi tarihindeki gerçekciliğinle bu oyunu oynardın....
      Birgün bu da olacak, ama ben görürmüyüm bilemem, diyelim gördüm bu sefer de oynayabilecek durumdamı olurum bilemem.. ama yeni nesil bunları görecek...

teşekkür

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „MG“ ()

Abiler ,kardeşler sadece biraz dinlenicem :) hepiniz haklısınız. Multi balance ve ,grafik optimizasyonu patchi beklicem.Serbest kamerada oynadığım için.Unit detail en alt seviyede ,biirmden azıcık uzaklaşında kargılar kayboluyor.birimn tersi düzü ,anlaşılmıyor.:) her patchde 100 saat oynasaö.10 patchde 1000 saat eder. Rome 2 gibi 1800 saat oynamak sitemiyorum ,sıanv süreci vs. oyunun çıkışıyla yüklendik, biraz hayal kırıklığı ,biraz teknik aksaklıklar biraz sıkıldım. Tempoyu düşürcem sadece..

Abiler ,kardeşler sadece biraz dinlenicem :) hepiniz haklısınız. Multi balance ve ,grafik optimizasyonu patchi beklicem.Serbest kamerada oynadığım için.Unit detail en alt seviyede ,biirmden azıcık uzaklaşında kargılar kayboluyor.birimn tersi düzü ,anlaşılmıyor.:) her patchde 100 saat oynasaö.10 patchde 1000 saat eder. Rome 2 gibi 1800 saat oynamak sitemiyorum ,sıanv süreci vs. oyunun çıkışıyla yüklendik, biraz hayal kırıklığı ,biraz teknik aksaklıklar biraz sıkıldım. Tempoyu düşürcem sadece..

Cagatay bencede sen uzunca bir sure dinlen kardes