Bu klanla maç yapmayınız...

Bunlar Romada son patchlere kadar Baktriya dışında bir milletle oynamadılar. Öyle bir klanki herkesin oyun tarzıda aynı.Sadece güçlü at alıyolar.Rankda 2. leri vardı, bir tane turnuvaya katılmadı.Şimdi Bizansdan başka millet seçmiyolar. Ben dilleriden anladığı gibi cevap veriyorum. Fiş ve spam litesine tek tek ismleri yazın. Spama, spamla cevap vermek haktır bana göre .Anladıkları dilden konuşuyorum..

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „1453 CagatayKhan“ ()

Han klanın her üyesine söylemek yanlış olur bence 3-4 tanesi o şekilde hareket ediyor.Yalnız çağatayın dediği gibi bu klanın kazanma şekli şöyle idi rome 2 de o patchte hangi devlet üstünse hatta hangi dizilim üstünse sadece onu seçiyorlardı.Üyeleri çinde olduğu için maçlarda lag oluyor ve normalin 3te 1i hızda oynadığınız oluyor (han furinkazan net sorunu olanlardan biri).Tabi bu yazdıklarım daha çok fots ve rome 2 için geçerli atiila ben de yok :D

TongYabgu schrieb:

Han klanın her üyesine söylemek yanlış olur bence 3-4 tanesi o şekilde hareket ediyor.Yalnız çağatayın dediği gibi bu klanın kazanma şekli şöyle idi rome 2 de o patchte hangi devlet üstünse hatta hangi dizilim üstünse sadece onu seçiyorlardı.Üyeleri çinde olduğu için maçlarda lag oluyor ve normalin 3te 1i hızda oynadığınız oluyor (han furinkazan net sorunu olanlardan biri).Tabi bu yazdıklarım daha çok fots ve rome 2 için geçerli atiila ben de yok :D
      HAN olarak yeni nickler görüyorum. Mentalite kurumsallaşmış aynı kafa devam. Oyun dünyasında çinli,koreli kadar iğrenç bir grup yok...Oyunu oyun olrak oynamıyolar.HAN kalnından birini süev aldığını, macedon vs bişey aldığını görmedim. Varsa yoksa Parthia,Baktirya aldılar :D