Son duyuru...

Son duyuru...

Merhaba arkadaşlar

Shogun zamanı az olsun öz olsun, belli prensipler etrafında belli idealleri düşünerek heyecanla kurulan 1453 klanı, FoS ile coşkuyla yoluna devam etti.
      Herkes gibi heyecanla beklediğimiz Roma2 nin getirdiği hayal kırıklığı bizi TW den uzaklaştırdı.

Attila ya kadar geçen uzun zaman içinde başta kurucu arkadaşlarımız olmak üzere çoğu arkadaşımız kendi hayat gayeleri içine girdiler.
      Ve yeni oyun ümit vaad etsede bizde pek talep görmedi. Biliyorsunuz ki DH de bile Diğer TW oyunlarına nazaran az arkadaşımız aldı.
      Hatta bazı arkadaşlarımız haklı olarak bekledikten sonra aldılar.

Netice de 1453 kalnın da çok güzel vakitler geçirdik, hedeflerimizin peşinde heyecanla, azimle koştuk.
      Fazla iddialı olmasakta kendimize göre bir şeyler başardık.

Artık her şeyin sonu olduğu gibi, gelinen bu durumda klanımızı anılarımıza terk ederek multi dünyasından çekiliyoruz.Bütün arkadaşlarımız Taglarını bırakabilirler ve
      TW oynamaya devam edecekler kendi yollarını çizebilir.

Bütün klandaki arkadaşlara ve Divan-ı Harp deki arkadaşlara gösterdikleri yakınlıktan ve muhabbetlerinden dolayı teşekkür ederim.
      Nice zaferlere...

1453 MG
      Merhaba Alper

Yok TW yi bırakmıyorum... Ayrıca kötü bir durumda yok..arkadaşlarla aramızda iyi hatta görüşüyoruz da..yalnızca klan miaadını doldurdu o kadar...
      Allah sağlık verdikçe buradayız..hatta Arena yı bekliyoruz.. :)
      Artık yanlız kurt misaliyiz...

teşekkür
      Attila ile yeni güçlü bir Türk klanı projemiz olabilir, WoC klanında da halihazırda Türklerden başka doğru dürüst oynayan yok. Dolayısıyla WoC damgasını taşımamızın bir anlamı da pek kalmadı. 1453'de kendini fesh etmiş, geçen sene de LofA'dan bir grup kopmuştu. Dolayısıyla pek Türk klanı kalmadı.

Eğer Attila beğenilir ve oynanırsa sağlam bir Türk klanı kurabiliriz. Türkleri ifade eden bir klan adı bence uygun olur. Rütbe olarak da yaşça büyük ve tw'da tecrübeli abilerimizin/arkadaşlarımızın uygun göreceği şekilde rütbeler atanabilir, örnek olarak subaşı, şad, yabgu vs.. gibi. Tabii bu biraz tartışma rekabet vs.. gibi konuları beraberinde getirebileceği için dikkatli olmak gerekir. Böylece klan farklılıklarından kaynaklanan sıkıntıları da giderip tek bir bölük olarak daha aktif hareket edebiliriz.
      eveet Mehmet abinin bu yazdığını görünce gerçekten bir hüzün kapladı içimi.belki de hayatımın en iyi oyunu olan shogun 2 de tanıdım onu ve bize katılmasıyla hani derler ya "altın çağı", işte onu yaşadık birlikte.çok güzel bir ortam ve harika bir arkadaşlık kurduk.bunlar baki kalacaktır. oyun anlamında ise hepimizin dışında gelişen durumlar, tw deki hayal kırıklıklarımız, kızgınlığımız, oyundan soğumamızla ve çekiciliğini yitirmesiyle oyundan uzaklaştık.bunlar hepimizin bildiği tecrübe ettiği durumlar. ama işin bir diğer yanı ise, Mehmet abimin verdiği emek , sadece 1453'e değil tüm total war Türkiye oyuncularına sağladığı katkı inanılmaz ve takdire şayandır. ben bu kapanan ancak daha sonra tekrar açılmasından şüphe etmediğim bir kitabın son cümleleridir.bu kitap uzun sürecek bir serinin başlangıcıdır. ilk serideki gibi diğer serilerde keyifli ve güzel vakitler geçireceğimizden gram şüphe etmiyorum. Mehmet abi sana çok teşekkür ediyorum, görüşeceğiz abi :)