Yine beraberlik durumu...

Merhaba

:D Gülerek başlıyorum... Hava gibi su gibi vazgeçilmez oyundan çıkma durumu devam ediyor.,
      Sıralamaya baktım geçen gün adam 8 maç kazanmış, diğeri 12 maç filan ama sıralamada 8., 10. yada bilmedin 18. durumda..
      Hatta 4 maç kazanan bile gördüm... :D
      Yahu bu adamlar hiç yenilmemiş mi?.. bazıları normal belli maç sayısı mantıklı...
      Akıllarınca adam kandırıyorlar, bizde yedik.. :rolleyes: Eziklik böyle bir şey ve bu gibi durumlarda ortaya çıkıyor...
      Yani hiç değişmeyecek bu sistem... en doğru sıralama kendi vicdanlarımızda arkadaşlar..kolay gelsin..
      biz işimize bakalım.. nice zaferlere...

teşekkür

1453 CagatayKhan schrieb:

Abi burda drop ve spam başlığı açalım. Bunları yazalım.Hatta şüğhelendğiniz bazı oyuncuların profil adlarınıda resim olrak alın. Oyuncu ismlerini değiştrebiliyolar

Merhaba Çağatay

Dediğin olamaz, çünkü bu TW multiye başladığımdan beri burada ne dropçu ne fişçi isimleri yazdık.
      Bilen biliyor; sıra, sıra listeler çıktı...
      Hiçbir şey ifade etmez... Ben burada yazdım, hatırlamak ve gazımızı almak için birde nostalji olsun diye...
      Boşver,

teşekkür
      Valla abi ben kendim için liste yapıcam artık, o listeye isim vern olursada çok sevinirim, zaman en kıymetli şey bu dünyada. Dropu geçitm adam gib oyu oynasın gitsin drop yapsın ,sıra çok umrumda değil. Köşe sapamı vs ,çirkefçe oynayanlar daha çok beni ilgilendiriyor..Ben rome 2 de yaptığım listeyii uzun süre kullandım.Her ismi yazmazsınzıda ,çok göze batan tipler oluyor ,onların listede olması iyi olur.
      cagatay isim listesi tutmakta nekadar israrli olsanda bos harcanan zaman demekten baska diyebilecek bir sey yok. Cünki top oyuncular listesi yine gercegi yansitmayacak. Ama hizlida suana kadar yaptigim maclarda oyundan cikana rastlamadim henuz aksama dogru girdigim icin hep klan oyunculari geldi hele dün aksam WOL lardan biri geldi cikar dedim ama yenildigi halde cikmadi
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

şöyle bir şey ilk 100 den ,ilk 200 den veya klan oyuncusu vs olursa yazarız. Kendim için her önüne gelenlede hızlda oynamıcam. Rome 2 den fln adını hatırlamdığım tiplar olursa direk back yaparım. 4-5 kişi günde 2 ssat toplarlayabilrisek hızlı savaşada gerek yok. Biraz deneriz tutarsa devem etririz, tutmazssa öylece bırakırız..
      *ncs*- tribun (ger) (drop) al sana bir sahıs
      ama sunu diyim senin yapmak istedigin gibi bir cok kişi yaptı ve hiç bir işe yaramıyor genelde o sayı arasında kaybolursun hatta ukrayna warior lar o kişilerin oyundaki kacıslarının cıktısı alıyorlar ve yayınlıyorlar droper noob diye ama değişen bir şey olmaz shogun zamanı heir of cartage klanın her elemanı fos ta drop yaptılar ama değişen bir şey yok hatta shogun oynadıgımda o klandan birini yenip te drop yapmayınca şaşkınlık içinde kaldım bir kac kere...

sadece onurlu oldugunu iddaa eden klanların oyuncuları yaptıgında o klana gösterirsin onlar ise öyle elemanın barındırmaz ...

benim sadece tepemin attıgı durum camp yapıp birde drop yapan dingilin drop yapabilecek potansiyeli olmasına ragmen hiç farklı hareketler deniyor olmamaması...
      Başlığı Multiplayer bölümünde açtım .Çağdaş orda paylaşın bundan sonra . "*ncs*- tribun (ger)" bu adam namlı dropçu .Shogunda fiş çeke çeke ilk 3 de mi neyid :) .Maç başlıyodu bir ileti yazıp fiş çekiyodu çat diye. :) O derece :) . Bu kimseye bişey kanıtlma yada suçlamak için değil. Kendimiz zaman kaybetylim. Benim için dropçulardan çok spamcılar ve kampçılar önemli..

Attila Fişçi, Köşe-Kırmızı Çizgi Spamcı Liste

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „1453 CagatayKhan“ ()

ya cagdas o serefsizin kaninda var :) o adam shogun 2 den beri bu isi sistematik yapiyor listede ilk siralarda kalmak icin ve shogunu ben biraktigimda hala birinciydi benimle 4-5 mac yapmistir ve hepsinde ayni naneyi yedi :) cikacagini bile bile oynuyordum :) o cikinca liste basi oldugu icin bana yenilgi verdigi halde dehsetde puan veriyordu
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...