7 gün sonra....

7 gün sonra....

Merhaba beyler

Eveeet, 7 gün kaldı... üzerimizdeki uyuşukluğu atmamıza....
      Artık Atilla da talimlerde geceler şenlenecek... elde kılıç paslanmalı...
      Klanlar toplanacak, gelenler, gelmeyenler, yeniler hep birlikte bayağı can yakacağız,
      güleceğiz, kızacağız ama sonuçta eğleneceğiz...

Tabi evvelden ağızımız yandığı için üfliyelim..
      inşallah diyelim, Atilla, iyi olsun zevk versin...

teşekkür
      Merhaba

Attila nın çıkmasına 1 gün kaldı.
      Görüyorum ki sitede tık yok... normal mi karşılamak lazım?
      Cevap, evet olsa gerek, doğaldır ki Roma2 nin hayalkırıklığı bizlere yoğurdu üflememiz gerektiğini
      öğretti...
      Ama dileğim ve ümidim Atilla nın bu durumu bozması ve eski günlerimizde ki canlılığı ve muhabeti tekrar
      sağlaması. Ayrıca şunu da unutmayalım mükemmellik her işin düşmanıdır, sonuçta ''Kadı kızında da hata olur''.
      Bizler eğlenmemize ve zevk almaya bakalım... tatlı rekabetin heyecanını yaşayalım....
      Divan-ı Harp mensupları olarak kılıcını kuşanan arkadaşları er meydanında bekliyoruz.,
      Nice zaferlere...

teşekkür
      Roma I'den beri ilk defa bir total war oyununun yayınlanıyor olması ilgimi çekmiyor. Napoleon'un, Shogun'un, FOTS'un veya Roma II'nin çıkışını hatırlıyorum, oyunu almak için 1 saatlik otobüs yolculuğu yapmıştım, Roma II bizi seriden ne kadar soğutmuş. Attila'nın çıkış tarihini bile geçen hafta öğrendim. Şu an için NTW3 multiplayer haricinde hiçbir şey keyif vermiyor. Açıkçası ilk 2 hafta bekleyip yorumlara göre almayı düşünüyorum.
      Merhaba

Evet Alper ... şimdi eve geldim oyunun son parçası şu an iniyor...
      Sen varmısın? bu oyunda..

Bu gençler yoğurdu üflemek bir yana herhelde mayalanmasını bekliyorlar...
      Beyler bir şekilde total war oynayanlar olarak Rome2 ye küfür de etsek akabinde gelen oyunu
      oynayacağız... :D
      2 hafta veya 10 gün beklemek bir şey değiştirmeyecek...oyun neyse o dur.
      sonuçta onlarda gayet iyi biliyorlar Rome2 nin fiyasko olduğunu ve bu oyunda bir şekilde bu başka olacaktır.
      Dediğim gibi kadı kızında da hata var.... bu oyun birazdan serbest kalacak ve başlayacağız..
      o kadar...
      10 gün veya 15 gün bir şey değiştirmeyecek..en iyisi niyetin varsa hemen başla...
      yoksa bir buçuk , iki sene daha bekleriz medival3 e.. o nasıl olacak ? dersin..
      komikmisiniz; 2 hafta bekleyecem, yok 1 hafta bekleyecem..
      belki başkasına göre kötü sana göre iyi olacaktır.. ne bilecen? bilmezsin.. neyse sonuçta siz bilirsiniz..
      biz buradayız... bekleriz..
      Ayrıca Rome2 nin multisini beğenmesem de kampanyasını beğenmiştim ve defalarca oynadım.. tabiyatıyla Atilla nın da kampanyasını çok kere oynayacağım..
      ama multisinden ümitli olmak zorundayım... TW siz sıkıldım..:D Arena ya dah çok var gib... onu şimdilik geçelim Atilla nın multisin de buluşalım...

teşekkür