ROME II Dünya Kupasi

Alpertunga wrote:

bende öyle düsünmüstüm ama düsündügümüz gibi cikmadi yani yeri kapan türkiye icin oynuyor.

Merhaba Alper

Yani yeri kapan derken; 8 kişi bulan kendi milleti adına yarışabiliyor..
      O zaman şöyle mi düşünelim, Almanya dan 3 klan veya takım (3x8=24 kişi) ülkesini temsil ediyor,
      İspanya dan 2 klan veya takım ülkelerini temsil edecek, Fransa dan 4 takım ..vs... böyle olacak.
      Demek ki 1 ülkeyi birden fazla 8 lik takım veya klan temsil edebilecek...

Desene, bizler DH olarak tek takım Türkiye yi temsil edemeyeceğiz herhalde...
      Başka bahara mı kaldı?
      Rome2 ve Shogun2, Fall of the Samurai için tek bir takım 8 kişi olabilir.
      Her üçünü oynayabilecek bir takım kuran her 3 ü için katılabilir.

Bakalım o zaman ne yapabileceğiz... :whistling:

teşekkür
      evt abi cok sacma olmus, örnegin medieval II deki dunya sampiyonasinda o site bünyesinde her ülke icin bir bölüm ayrilmisti ve yazismalar oralardan yapiliyordu. Inan bana eger ben destek bulabilsem cwb bünyesinde ayni bu sekilde bir sampiyona hazirlarim. Senede bir sefer olmak sartiyla. Ama burda yeri kapan isi götürecekmis :) .
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

Rome 2 =Turkey - (WoC­™Alpertunga, [LofA™M]iFQ_23[TURK], 1453™ ATTILLA, [LofA™]OGUZKHAN[TURK], [LofA™]Tong Yabgu, [LofA™]AtillaTheGreat[TURK], 1453 MG, 1453 CagatayKhan takıma gel :))))

FOTS=Turkey - [LofA™M]iFQ_23[TURK], 1453™ ATTILLA, 1453 MG, [LofA™]KINGTIGER[TURK], [LofA™M]El Çato-61

Shogun Part 1-2 = YOK

Napolyon=Turkey - [LofA™M]iFQ_23[TURK], [LofA™]OGUZKHAN[TURK]

Post was edited 1 time, last by “1453 CagatayKhan” ().

çağdaş abi azerbaycandan aktılan var .. gerçi bizde devlet çok doğu türkistan türkmenistan kazakkistan kırgızistan kırım kuzey kıbrıs .. özerk bölgeler olursa bu sayı dahada artar :D
      İSYANIM SANA DEĞİL BU ZALİM DÜZENE!!!

KÖYÜN İTLERİ BİRBİRİNE DÜŞMAN OLSADA KURDU GÖRÜNCE BİRLEŞİRLER

(UYGUR ATASÖZÜ)