ROME II Dünya Kupasi

ROME II Dünya Kupasi

Arkadaslar TWCC Rome II icin dünya kupasi düzenlemek iicn calismalar yapiyor. EGer Katilalim diyorsaniz simdide calismaya baslayin. Eger becerisi ile destek vermek isteyen varsa ismini yazdirsin.

Total War World CupHey Guys,
      Welcome to the official Steam-Page of the Total War World Cup (TWWC). I will explain to you shortly how this tournament system will work.

Each Total War Player who thinks of himself that he is good enough to handle some of the most experienced TW Players is able to join his individual National Total War Team. Those Teams will play Tournaments of Napoleon Total War, Shogun 2, Fall of the Samurai and Rome II. These Tournaments will be based on a KO System with a Best of 3 (Bo3) or Best of 5 (Bo5) mode. Each single National Team needs at least 1 Team-Members to play in a Tournament. 1 Team-Member will always play 1 Battle of the Bo3/5 so the Team can’t send his best Player to play all the battles.

A National Team has got a maximum of 8 Players. One of them has to be the Team-Captain who has to nominee the Players of the Matches and the Players who are in Reserve. He also has to organize the Matches with the other Team-Captains.
      The detailed rules of the single tournaments will always be announced before the tournament starts.

(This Steam-Page is still in progress)

photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

Merhaba Alper

Güzelmiş..Neden bizler burada, aramızda bir milli takım çıkarmak için çalışmıyoruz...?
      Bu sitede yetenekli arkadaşlar mevcut..
      Ayrıca sen de bu işler de tecrübelisin biliyorum...kaptanımız olursun ve...
      bir şekilde öneriler getirerek sekiz kişilik bir milli takım oluşturulur..

Tabi bulunabilr mi? şu şartlar da ... :rolleyes:
      Sonuçta böyle fırsat için bir öneri...
      düşünelim...

teşekkür
      kurallar ne olursa olsun cezası çekilir abi ama bu bireysel bir turnuvamı ülke bazındamı yoksa klanlar arasımı ingilizcem sıfır o yüzdne siteyi almanca kullanıyorum zaten :D

ama görüdğüm bi yer national team diyor herhalde türkiyede 8 kişi katılıcak
      İSYANIM SANA DEĞİL BU ZALİM DÜZENE!!!

KÖYÜN İTLERİ BİRBİRİNE DÜŞMAN OLSADA KURDU GÖRÜNCE BİRLEŞİRLER

(UYGUR ATASÖZÜ)
      Merhaba Alper ve arkadaşlar

8 kişi toplamak şu anda bu sitede pek olası görünmese de,
      sağa, sola bir bakmakta fayda olabilir mi?
      Bu iş için iyi niyetle bir el atabilirsek, bakardık bakalım araba yerinden oynayacak mı? :)
      Çünkü uzun zamandır böyle bir fırsat gelmemişti...
      Beraberlik için ve güzel de bir hedef için çok uygun bir durum olabilir di...
      Turnuvanın başlaması okulların tatile girdiği zamana yakın olması da ayrı bir güzellik.
      Ben elimden geleni yaparım ve katılırım da...

teşekkür
      Bir kac gune kadar daha detayli bilgi veririm.
      Ben bir suredir aktifim ayrica woc eski elemanlarindan selimcan muhammet geri dondu. Selimcan cabuk alissada muhammetden umidim pek yok cunki devamli mount and blade oynuyor yani romayla pek ilgilenmiyor. Alicana bakariz okuluna gore ne yayabilir bilemem ama belki denizde destek verebilir. Yani suan ben ikikisiyle destek verebilirim sizlerde isminizi buraya yazdirinki ona gore bir liste cikaralim.
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

MG schrieb:

Merhaba Alper ve arkadaşlar

8 kişi toplamak şu anda bu sitede pek olası görünmese de,
      sağa, sola bir bakmakta fayda olabilir mi?
      Bu iş için iyi niyetle bir el atabilirsek, bakardık bakalım araba yerinden oynayacak mı? :)
      Çünkü uzun zamandır böyle bir fırsat gelmemişti...
      Beraberlik için ve güzel de bir hedef için çok uygun bir durum olabilir di...
      Turnuvanın başlaması okulların tatile girdiği zamana yakın olması da ayrı bir güzellik.
      Ben elimden geleni yaparım ve katılırım da...

teşekkür
      Mehmet abiye katiliyorum.Beraberlik ve guzel hedef icin uygun bir ortam olusabilir.Eger turnuva gerceklesirse bende katilmak isterim.Ayrica beraberlik icin bu organizasyonla sinirli kalmayalim.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „The Last Emperor“ ()

turnuva şekli şemali nasıl olacak onu tam anlamadım. daha önce düzenlenen klanlar arası turnuva daki gibi 1v 1 icin bir eleman 2v 2 icin 2 eleman 3v3 icinde 3 eleman 1v1 de oynayan 2v2 ve 3v3 de oynayamaz olan sekilde mi??

artı yanlış anlamadı isem rome da istenene ulaşınılırsa shogun ve napolyon icin de yapılacak ?
      Merhaba

O zaman NTW ve Shogun2 yi de yükleyelim...
      Merak ettim;
      Her bir TW oyunu için ayrı, ayrı 8 kişilik milli takım mı kurulacak?
      Öyleyse her bir oyun için aday olalım...her biri için seçmeler yapılacak nasılsa...
      Eğer iş böyleyse bayağı güzel olacak...en başta yaşayacağımız nostalji bir başka olur..
      Kaç yıl sonra tekrar tüm oyunların incelikleri hatırla vs...güzel.. :)

teşekkür

Alpertunga schrieb:

abi oyunda aktif olanlar kendini direk yazdirsin. Anladigimkadariyla her gelen teklifi degerlendiriyorlar. Belki farklli kontenjan acabilirler.

Merhaba Alper

Ben yanlış mı anlamışım... Milli takım belirlenip topluca yazdırılmayacak mı?
      Ülke bazında.. Türkiye; Şu,şu,şu..... Fransa; Şu,şu,şu..... Rusya; Şu,şu,şu vs... gibi...
      Bu nasıl olacak o zaman ...Her ülkeyi 8 er kişilik, ayrı, ayrı bir kaç takım birden mi temsil edecek...?

teşekkür