Via Militeria ROME II turnuvasi

Tugcan cagdasta bana söyledi ama ben yazdiginiz mesaji bizim sonuclari yazarken gördüm. Elestrimde mesajin yazilis seklineydi. Örnegin admine böyle böyle oldu desenizde admin o zaman sonuc bu dese benim söyleyecek herhangi bir lafim olmaz zaten. Ben yazilis s eklinden direk olarak forfeited yazilmasindan dolayi yazdim.
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

Merhaba arkadaşlar...

Herhangi durum yok.. olay zaten tatlıya bağlandı bitti...önümüze bakalım, yabancılarla yapacağımız maçlara..
      Bundan sonra ki turlarda hepimize iyi şanslar dilerim...
      Hele benim gibi daha oyundaki birliklere adapte olamamışlar için 2 kere şans dilerim.. :rolleyes:
      Nice zaferlere...

teşekkür
      Merhaba herkese, bayadır elimi eteğimi çektim, rome 2 zaten yüklü değil, siteye de bir ay civarıdır uğramıyorum herhalde. Ben turnuvaya ne zaman kaydoldum hatırlamıyorum bile, ayrıca turnuvada neden hep türkler türklerle eşleşmiş ? Siteye bakmadım gerçi ama.

Şu an için siteye girmiş olsam bile oyun oynamam mümkün değil, iş, okul vs.. sebeplerle çok yoğunum, oyuna ayıracak pek vaktim yok, ancak yazın siz değerli total war severler ile tekrar görüşeceğiz. Artık NTW3 ve Rome II ile savaş meydanlarına dönüş yaparız. :)

Herkese bol şans, başta Alper abi olmak üzere eski arkadaşlara saygılarımı iletiyorum. Shogun II zamanındaki talimleri özlemedim değil.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Turcoman Bahadur“ ()

Merhaba eski asker...

Bizde özledik seni...ve terennüm ettiğin gibi Shogun2 ve hatta NTW talimlerini bende özlüyorum...
      O günlerin oyunla bütünleşmiş halde bizlerin ruhları ayrı bir muhabetle akıyordu talim meydanlarına...
      İnşallah bundan sonra da yakalarız..
      Sende gün gelecek eleğini eleyip astığında hala içinde TW heyecanı ve aşkı kaldıysa daimi inersin meydanlara bizim gibi..
      yani örnek olarak ben ve Alper var şu an için hancı olarak bu dergahta...

Bekleriz biz burdayız...

teşekkür
      Gencler replaylari unurmayin

legendle ikincimacimin replayi asagida. Birincisini alamadim cünki oyun cöktü. Zaten yeniliyordum bu yüzdende yenilgiyi kabul ettim. ikinci replayida asagida.
      Dateien
      • turnuvaikincimaci.replay

(186,75 kB, 118 mal heruntergeladen, zuletzt: )
      • turnuva 3.maci.replay

(249,09 kB, 113 mal heruntergeladen, zuletzt: )
      • tt1.replay

(311,71 kB, 119 mal heruntergeladen, zuletzt: )
      • tourney2.replay

(192,9 kB, 118 mal heruntergeladen, zuletzt: )
      • tourney33.replay

(281,86 kB, 115 mal heruntergeladen, zuletzt: )

turnuvadan çekildik. sebebi ise rakipleirmizin peşinden koşturmamız ulasamamız zaman geçmesine rağmen bazı gereklerin yerine getirilmemesi. ve turnuvanın kimsenin umrunda olmaması.
      İSYANIM SANA DEĞİL BU ZALİM DÜZENE!!!

KÖYÜN İTLERİ BİRBİRİNE DÜŞMAN OLSADA KURDU GÖRÜNCE BİRLEŞİRLER

(UYGUR ATASÖZÜ)
      Tugcan bu kadar cabuk havlu atilmaz hele rakiipler gelmedi diye hic atilmaz. Ben 6-7 senedir turnuvalarda oynuyorum ve basimiza gelenin yaninda sizin rakip beklemeniz yada kovalamaniz devede diken kalir. Hic rakip gelmiyor diye turnuvami terkedilir yahu. BIze bak 6 kisi yazildik 4 kisi maclarimizi oynamaya calisiyoruz. Uluslar arasi trnuvalar sitede kendi aramizdaki yaptiklarimiza benzemez. Yapacak oldugunuz tek sey adam gelmeyince konuya mesaj atmak. Ama öyle bir seferde hemen rakip gelmedi diye turnuvadan cekilinilmez.

atsak ne oluyor abi vakitnde gelmiyorsa adam olay biter atarsın bir üst tura veya gereğeini yaparsın... vakit geçiyor üstünden 2-3 gün adam yok yazıyoruz maç oynanmassa puan alamaz ne yapıcaz adamları bulup tasmamı bağlıyalım hadi maç hadi maç diye ... burda kimse boş boş gezen tip değil abi birimzin sınavı birimizin işi oluyor... ben adama yazarım anlaşırım o gün gelmedimi daha peşinemi koşucam ???
      İSYANIM SANA DEĞİL BU ZALİM DÜZENE!!!

KÖYÜN İTLERİ BİRBİRİNE DÜŞMAN OLSADA KURDU GÖRÜNCE BİRLEŞİRLER

(UYGUR ATASÖZÜ)