Via Militeria ROME II turnuvasi

Merhaba

Alper haklı, beynelminel şartlar ne ise o dur... yapacak bir şey yoktur.
      Çağatay kurallar bazen mantığına uygun olmayabiliyor.
      Bu ne geçmişte, ne şimdi, ne gelecekte sana, bana ve ona uygun olmayacaktır.

Mesele şöyle; kendine bakıcan ve girip girmeyeceğine karar verecen..o kadar.
      Bu bir özgüven işi...
      Bence her durumun bir çıkışı vardır. Bunu bulup uygulayabilirsen ne ala...
      olmazsa da bir ders çıkarırısın bu da yanına kar kalır.

Şimdi ben İstanbul da değilim ailece Kuşadasındayız. Birazdan formdan çıkacam.
      Yarın dönüyoruz...
      Sana sorum şu; Gel beraber 2v2 turnuvaya katılalım..
      3. kişi de gerekiyorsa bak bakalım bizle kim gelir..,
      İşte düşünmemiz ve karar vermemiz bu ....
      Yarın akşam kararını bildir... gireceksen, heyecan ile savaşalım zevk alalım..
      netice sonradan gelir..:D
      Yoksa boşver...tamam..

teşekkür

The Last Emperor schrieb:

BU turnuva takim turnuvasi 2v2 ve her takim en az 3 oyuncudan olusmasilazim

Turnuva 2v2 deyil 1v1.

Merhaba Deniz

Ben de 2v2 diye biliyordum fakat dün gece Tuğcan söyledi bana, 1v1 diye.
      Çok şaşırdım...
      Eşleşmelerin linkini verdi gördük ki WoC la eşleşmişiz...
      Yani işe bak...
      Ayrıca 2v2 nasıl olacak bilmiyorum...
      Hatta turnuva eleme usulümü yoksa puan usulümü onu da bilmiyorum..
      Oynuyoruz işte... :)
      Herkese bol şans dilerim...

teşekkür

Not: Okçu sayısını bilen var mı? Ben 6 diye anladım ama?...
      Pairs:
      CagatayKhan - Turcoman
      Attilla - Alpertunga
      MG - Last Empereor
      Kürşad - Velandor
      Tong Yabgu - Giryu

ayın 26 sı son gün burdan hem bizim arkadaşlara hemde wocdaki arkadaşlarıma sesleniyorum mçalarınızı oynayın

hepimize iyi maçlar bol şanslar
      İSYANIM SANA DEĞİL BU ZALİM DÜZENE!!!

KÖYÜN İTLERİ BİRBİRİNE DÜŞMAN OLSADA KURDU GÖRÜNCE BİRLEŞİRLER

(UYGUR ATASÖZÜ)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „farozlutugcan“ ()

Gencler düngece vm forumuna attiginiz mesaji gördüm orda 2-0 forfeited yaziyor sanki rakip oynamak istemedi ve maci bize verdi dercesine. BIr daha mesaj atarsaniz dersinizki rakip gelmedi oynayamadik haber alamiyorum. Bunu yazarsaniz admin aptal degil gerekeni yapar.

Ayrica bu durum tamam alican icin dogru olabilir cünki 45 gündür rome II de aktif degil fakat Deniz icin dogru bulmuyorum. O gün Deniz gececi calismak zorundaymis ve ise gitmis dün bana Mehmet abiyle konusayimbakalim en cabuk ne zaman oynayabiliriz dedi. Ayrica deniz sizede sadece bir mesaj uzaklikta. Örnegin biz Tugcanla ayin 26 a kadar oynayamadik admine bir kac gün uzatabilirmiyiz dedim adamda tamam dedi ayrica ikinci tur maclarinada göz atin dedi. Yani kisacasi eger mecbur kalinmadikca herkes forfeit den kacinir heleki bu kisiler ayni forumdaki arkadaslarsa.
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

bende de dün dlc hatasi verdi baskalarinin kurdugu odaya girebildim bugün ben denedim bende oldu ama hala oyun kuramayan arkadaslar var. Bunun sebebide yeni cikan dlc nin kendi haritalari var ve oyun kurunca otomatikk olarak bu harita aciliyor ve buda probleme sebep oluyor. Bndeki hata dlc yi aldiktan sonra sona erdi.
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

Merhaba Alper ve arkadaşlar..

Önce özür dilerim... Turnuvada 2-0 şeklinde yazılması yanlıştı... Burada benim de bilmeyerek sorumluluğum var.
      İzninizle açıklayayım.. Çağatay Alican gelmediği için ne yapayım dediğin de bende durumu Rus sitesinde anlat dedim..hatta zahmet olmazsa benim için de yaz dedim..
      İşte hatamız burada başladı çünkü ben 2-0 şeklinde yazdığını bilmiyordum.. ben olayı bir şekilde nalatacağını..rakibime mesaj attım ve cevap bekledim ama
      cevap şu saate kadar gelmedi şeklinde olacağını zannettim.... Ayrıca Deniz le konuştuğumuz şekilde ben son gün bekledim ama 23.00 civarı artık çıktım..PC yi kapattım..
      Sonra ki gün Deniz bana mesaj atmış ve uyuya kaldığını ama maçı yapmak istediğini yazdı bende çok iyi olur dedim..Fakat Deniz uzatma için Rus sitesine girip yzmak istemiş ama
      Rusca olduğu için başaramamış..Bizim durum da bu...

Fakat ne olursa olsun Cağatay ın 2-0 şeklinde yazacağını bilemedim ve sonra bana böyle yazdığını söyledi... ve olay orada kaldı..
      Hatta Tuğcan da bahsetti... bu biçimde yazma rakip isteyerek gelmediği zaman oluyormuş..neyse bu kuralı da öğranmiş oldum..
      Ama gelinen netice de Alican gelemeyeceği turnuvaya yazılması yanlış olmuş ama bunu başka şekilde admine bildirilmesi lazımdı..
      Deniz le olan maçımızı yapamamızın sebebi ise başka..istediğimiz halde zaman bulamamak..ama dediğim gibi son gece ben bekledim ama gelemedi..

İşte arkadaşlar ve Alper durum bu..gereğini yapalım... Adminle konuşulabilirse tabi biz Deniz le maçımızı yaparız... zaten bunda karar kıldık..
      Alican a gelince ..o herhalde katılamayacak onuda durumuna uygun admine bildirelim.. Alican ın rakibi olan arkadaş onunla irtibata geçti fakat
      Alican verilen tarihe kadar geri döünüş yapmadı.

Sanırım özrüm ve cevabım yeterli olmuştur...Tekrar kusura bakmayın.. hepinize iyi maçlar dilerim...

teşekkür
      Onemli deyil Mehmet abi ozurluk bir durumda yok .Benim anladigim problem kucuk bir yanlis anlama ve benim son mac gunu uyuyakalmamdan kaynaklaniyor.Ben durumu hallettim.Adminle steamdan konustum olayi anlattim.Macinizi oynayabilirsiniz dedi.Sende musait olursan pazar aksamina kadar oynayalim maclarimizi.Steamdan konusuruz zaten.
      alper abi benimde sitem etmem gerekir öyleyse çünkü bizim maçımızdan sonra sana söyledim böyle böyle yapıldı diye ama sen bana hiç bir şey söylemedin onu nyerine buradan yazmayı tercih ettin... bende buna kırıldım doğrusu..
      İSYANIM SANA DEĞİL BU ZALİM DÜZENE!!!

KÖYÜN İTLERİ BİRBİRİNE DÜŞMAN OLSADA KURDU GÖRÜNCE BİRLEŞİRLER

(UYGUR ATASÖZÜ)