Klan olarak izinliyiz...

Klan olarak izinliyiz...

Merhaba arkadaşlar

Roma2 nin çok kötü olması hepimizin malumu.
      Bizim için ana sebep multinin Shogun2 den sonra yavan gelmesi yani avatarın olmaması,
      puanlama sisteminin hiç bir özelliğinin olmaması ve spam yapılması bu işi bitirdi.
      Doğal olarak kimse Roma2 yi sevemedi.

Gördüğüm kadar ben de dahil herkes farklı, farklı oyunlar oynuyor, haklı olarak.
      Ben yanlızca single ını oynuyorum çünkü o fena değil iyi.
      Halbuki ne hayallerle bekledik ama hayal kırıklığı yaşadık.
      Bu yüzden kimse multi oynamadığı için bütün klan izinlidir.

Taaa ki Arena çıkana kadar. Sanırım 2014 ün ilk çeyreğinde çıkacak.
      Bakalım göreceğiz multi için hazırlanan bu Arena nasıl bir şey olacak.
      Fazla beklentiye kapılmadan, umarım ki multi aleminin beğenisini kazansın.
      Kazansın ki; bizler TW ye gönül vermiş insanları daha da soğutup üzmesin.

Arena da buluşmak umuduyla iyi izinler... :)

teşekkür
      selam abi
      evt galiba en makul ve mantiklisi arenayi beklemek olacak insallah oda hayal kirikligi yapmaz. BU arada bende yavas yavas war thunder ve bf4 e takilmaya basladim. EN gec iki güne bol bol aktif olurum artik. Görüsürüz.
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

bu arada umut bey arena da oyun satın almıyorsun direk indrip oyna baslıyorsun wot ta yada war thunder da yada ona benzeyen free 4 play oyunlarında parayı oynarkene ne biliyim su kalakanı alayım yok birimlerimin seviyesi 9 olsun gibi ekstra oynamadan ulaşabilecegin şeyler için para verilir

war thundercıların sayısı arttı ne yapsak klan mı kursak :P

bu arada mehmet abi civ ekibini toplayalım mı :D ( sadece soruyorum malum oyunsuzluk yüzünden )
      bu arada mehmet abi civ ekibini toplayalım mı :D ( sadece soruyorum malum oyunsuzluk yüzünden )[/quote]

Merhaba Çağdaş

Neden olmasın? olur...
      Ben akşamları NTW mod3 e giriyorum, 4v4 güzel oluyor. Civ olduğu akşamlar girmeyiz, değişiklik olur.
      Ayrıca şu Thunder neyin nesidir, kimin fesidir..? rehberlik edecek biri var mı?

teşekkür
      şu beraberlilk işini halletsinler bana yeter arkadaş rakibi evirip çeviriyoz altından girip üstünden çıkıyoz pat herifler çıkıyor beraberlik .....

sanki bu büyük bi eksiklikmiş gibi sonradan gelen patchlerle getirdiler ya bunlarda beyin eksik yada bizde bi eksiklik var
      İSYANIM SANA DEĞİL BU ZALİM DÜZENE!!!

KÖYÜN İTLERİ BİRBİRİNE DÜŞMAN OLSADA KURDU GÖRÜNCE BİRLEŞİRLER

(UYGUR ATASÖZÜ)
      merhaba mehmet abi war thunder bir similasyon oynu şu anlık 2. dünya savası ve kore savasına kadar ki savas ucakları ile oynanan yakında buna tanklarında gelecegi bir 6-7 ay sonra gemilerin gelecegi bir oyun
      çook fazla bug olsa da insanlar bu bug larda hiçbir şikayetleri yok son derece eğlenceli bir oyun
      eger hareketli oyun oynamayı seviyorsan abi tavsiye edilir yüklemek ve oynamak bedeavadır

civ icinde valla oynamka isteyen elime mum diksin derim ekibi toplamakbiraz uzun sürebilir ama halletmeye calısırım

son olarak bizde adem ile fırattan en az biri online olmaya baslarsa sizlere seve seve shogunda sırf eğlencesine 3 v 3 meydan okuruz.(shogun fos karısık ordular )
      Merhaba

Ben NTW mod3 ü oynuyorum gayet güzel..her gece bir 4v4 yapılıyor, ayrıca tarihi savaşlar da var..bakalım Alican rehberlik ediyor
      sağolsun...zevkli çünkü tarihi gerçekcilik ile bir kurgu düzenlenmiş bayağı kafa ve taktik gerektiryor... bakalım..
      Çağdaş civ ekibini toplarsan katılırım...
      Arada Roma2 nin single ına da devam ediyoruz...
      Ama NTW mod3 güzel o başka..

teşekkür
      arena freeplay olucaksa şimdiden geçmiş olsun , freeplay oyunların ismi öyle oluyor ama maşşallah para verilip alınan oyunlardan pahalıya geliyor ki böyle bir durumda ca nın bize nasıl süprisler yapabileciğini düşünmek bile uykularımı kaçırıyor artık hangi birlikler paralı olur hangi upgradeler paralı olur generale verilicek hangi özellikler paralı olur düsünmesi bile korkutucu ki bir stateji oyunu parayı verenin borusunun öttüğü bir sisteme sahip olursa çöpdür .tabii umarım ben yanılırım ama lotro oynamış biri olarak freeplayın sadece lafta kaldıgını çok iyi biliyorum .

civ konusunda gelince eğer arkadaşlar oynamak isterse ben oynarım multisi zevkli bir oyundu .