Birim harektlerindeki testler

Birim harektlerindeki testler

dün de bugünde bir cok test yaptım görmek isteyenler asagıdaki replaylardan bakabilir ( tabi bozuktur )

Test ettgimiz şeyler mızrak fırlatanlar mı okcular mı yok sapanlı birimler mi yoksa bunların alevlileri mi

Test ettiklerimiz Atlılardaki çiğneme butonu ne işe yarar yada elmas formasyonu ne işe yarar yada ikisi birden ne işe yarar (şimdiden söyliyim o tusa sadece saldırdıgını bölgede kargaşa var ise bastıgınız an ve uzaktaki birimi saldırdıgınız an görsel acıdan bir etkisi var gözüküyor ama bunu tek basına iken yaparsanız direk hepsinin icin de yalnız kalıyor ve geberiyor )

test ettim su kargıcıları delme videosundakini bir test edeyim makenon birimleri ile dedim birisinde kargıcılar yürüyereek saldır komutu verildi dğerinde kosarak saldır büyük ihtimal ile ben beceremedim cünkü hazimet ile sonuclandı

Test ettiklerimizde 2 tane kargıcı karsılıklı geldiginde ne yapar ve su düzenli ol butonu ne işe yarar kesin olarak söylebilecegim aynı genişlikteki birimlerden düzenlü ola bastıgınızda kesinlik o butona basan kazanır ama düzen farklı ise işler değişiyor oyun motoru cok hatalı asagıda onun kusbakıs kaydettigim bir kac görüntü

fotograf isimleri sıra ile durmaktadır son lara dogru abuksabuk durup uzun süre beklediler sadece 2-3 asker savasıyor idi son fotodan 2 önce bende düenli ola bastım sonuc ta son fotograftaki sonucu aldım

bu pikelin sacmalıgı gibi romaların kablumbağa durusu da aynıdır 2-3 kere karsılastım birim geneli baska bir yerde savasan 5-6 askeri baska bir yerde....

Bu teslerde yardımcı olan Alican , Batu ,Oğuzhan arkadasımıza teşekküre ederim belki sizlere yardımıcı olmsumudur durumun ne kadar mızraklılarda konusunda aptalca oldugunu

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „El Cid“ ()

replayda test 1 olanda onun testini cok güzel bir şekilde yaptım o elmas düzeni yerine normal saldırsaydın gene dümdüz ederdin ama elmas düzeni sana gedik saglıyor eger o gedigi iyi kullanırsan avantajı yüksek ama arkayada sarkma ihtimali var arkada ki birmlerin de ona rahat bir saldırı yapmasını sağlar.
      ama tekrarlıyım normal saldırı ile elmas saldırısı atlılara karsı bir farkındırıklıgı yok hatta elmas biraz da kötüdür...
      bu durumda atlıya atlı elmas kaybeder doğrumu anladım

birde alper abi veya turcoman söylemişti siteye ilk geldiğim zamanlar mediavel 2 de mızrak taktiği varmış ... arkadaki birime sürekli charge emri vererek öndeki brimi yarıp geçiyormuş ve mutlak galibiyet yanlış hatırlamıyorsam tabi böyleydi .. replayleri izlemedim denedinizmi sözlü olarak burdan sormak zorundayım :D
      İSYANIM SANA DEĞİL BU ZALİM DÜZENE!!!

KÖYÜN İTLERİ BİRBİRİNE DÜŞMAN OLSADA KURDU GÖRÜNCE BİRLEŞİRLER

(UYGUR ATASÖZÜ)

farozlutugcan schrieb:

birde alper abi veya turcoman söylemişti siteye ilk geldiğim zamanlar mediavel 2 de mızrak taktiği varmış ... arkadaki birime sürekli charge emri vererek öndeki brimi yarıp geçiyormuş ve mutlak galibiyet yanlış hatırlamıyorsam tabi böyleydi .. replayleri izlemedim denedinizmi sözlü olarak burdan sormak zorundayım :D

mtw2deki o şeyin ismi keepcharge'dı sanırım atların yaptığı da walkthrough
      Saying that I'm BAD, Doesn't make you GOOD.

farozlutugcan schrieb:

Biraz kötü olacak ama relaydaki foto cıktıları 1. grupta arkadaki birime saldır komut veriliyor ve cigne butonuna basılıyor 2. grupta öndeki gruba cigne komutu verilip basılıyor 3. sünde ise elmas ile birlikte cigneme ve arakadaki birime
      evet birimlerin birbirleirin öldürme olarak bakarsak yaptıgım tes sacmadır ama sunu demek istemiştim cigneme komutu 1 e 1 karsılıklı carpısma için cok kötü bir tuştur hatta o savassı kaybettirir eger bir kac birimin olsuturudu bir kargasa var ve onlar size dogru saldırmak icin kosmuyorlarsa o zaman o cigneme butonu işe yarıyor bunu sırf görsel şekle göre söylüyorum