Mehmet abi ile sezonu açdık

Tebrik ederim ilk olaraktan sizleri.
      Aynı zamanda beldon ve benim ilk 2v2 maçımız ve kendisinin ilk multiplay maçı oldu.O haritanın ismi ne bilmiyorum ama gerçekten berbat bir harita her 2v2 3v3 maçında böyle arızalar çıkarabiliyor :D
      Bu arada replayi koyarken keşke beni bilgilendirseydin daha etik olurdu
      Saying that I'm BAD, Doesn't make you GOOD.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Atakan“ ()

Atakan schrieb:

Bu arada replayi koyarken keşke beni bilgilendirseydin daha etik olurdu

Merhaba Atakan

Sen DH yi iyi takip etmiyorsun herhalde...
      Lütfen aşağıdaki linke girip ilk bölümü dikkatlice okursan etik olarak bir sorun olmadığını anlarsın.

1453 ün Roma2 oyunu ön prensipleri...

Sonuç tersi olsaydı yine yayınlanabilirdi.... bir mahsuru yoktur.
      Öğrendiğimizi paylaşalım, öğrenecek daha çok şey var. ;)

teşekkür
      yok biz bir gıdım ilerleyemeyiz bu kadar ufak şeylere takıldıkca olduğumuz yerde sayarız.surda 10-15 kişiyiz, sanki tüm dünyaya kendimizi kanıtlamaya calısıyoruz.yapacak bir şey yok, kültürümüz buna sebep belki de.belki de samimiyet eksikliği.ne derseniz deyin, ufak bir demoda bile bu kadar tartışma cıkıyor.ben buradaki samimiyetten şüphe duyuyorum kimse kusura bakmasın.

El Cid schrieb:

valla mehmet abi ve alican biz suna karar vermemişmiydik bir replay yayınlamada karsı taraftan hiç olmaz ise bir izin alma
      hadi "etik" kelimesi yanlış olabilir ama genede bir izin alınmasada hadi ben direk koyuyorum bir şey denmeli daha önceden bu vakalar yaşandı...

çağdaş abi aramızda yaptığımız talimliern replayini koyuyoruz talimdede beraberiz mm dede beraber olmuşlar bi fark yok yani....
      İSYANIM SANA DEĞİL BU ZALİM DÜZENE!!!

KÖYÜN İTLERİ BİRBİRİNE DÜŞMAN OLSADA KURDU GÖRÜNCE BİRLEŞİRLER

(UYGUR ATASÖZÜ)
      Arkadaslar replay konulari neden bu kadar sorun oluyor bir turlu anlayamiyorum. Yenilen taraf bu rizikoyla maca cikmiyormu. Yani illa yeneceksin diye birsey yok. Eger boyle bir sey olmasin diyorsan o zaman macin basinda cikarsin olur biter. Yasinin dedigi gibi boyle seylere takilir yada takilmaya devam edersek vay geldi basimiza.
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

Merhaba

Bizler bu oyuna yeni dönem de bir fark ve ruh katalım istetedik ve klan olarak bir karar aldık..mm de prensiplerimiz diye ve bunu Roma2 çıkmadan da yayınladık ki yanlış anlaşılmayalım.
      Yukarıya linkini de koydum. Ayrıca bu düşüncelerimiz de kimse olumsuz bir tepki de vermedi.
      Karşılaşıldığın da isteyen gider isteyen kalır oynar ve oynanırsa da isteyen taraf yayınlar.
      Bunun etiği, metiği olmaz.. Etik olsun diye yazmışız zaten değil mi? Etik olmayan şey küfür etmek, alay etmektir..

Ben de bir gün mm de bu sitede ki birileriyle oynarsam ve kaybedersem onlarda bunu isterlerse yayınlar. Hatta bizim klandan kimle oynanılırsa oynansız bunu yapabilirler.
      İyi yönünü görün.. biz beraberiz ve bunları paylaşmaktan ne çıkar..Tabi ki doğal olan yenen sevinir buda neden yadırgansın..
      Derdi olan ve deridinin esiri olmuş varsa meydan da karşılaşsın, kozlarını halletsin. Kişilerin başka yönleriyle ve düşünceleriyle bu sitede değil.

Bizim klanda her arkadaşımız düşüncelerini söylemekte özgürdür. Tabi saygı ve hoşgörü çerçevesinde..bunun tersi olursa en başta ben gereğini yaparım..
      Benim yerimde kim olsa yapar zaten...değilmi?
      Ayrıca kişilerle fazla uğraşmayalım..iyi bir şey değidir... Her olay çift yönlüdür. Sonun da husumet çıkar... geçenler de yaşadığımız olaylar gibi huzurumuz kaçmasın.
      Bizler tüm sitede ki başta yaşca büyük olanlar zaten burasının huzuru için ve asıl olan daha iyi oynayabilmek için elimizden geleni yapıyoruz sanırım.. Hatamız olursa da kusurumuza bakmayın.
      Yazık olmasın,,, bizler bu oyunu eğlenmek ve öğrenmek için bu sitedeyiz. Burası da multi de tek. Lütfen değerini bilelim.

İyi oynayan kazansın..nice zaferlere diyelim...

teşekkür