Yardimmmmm....

Bence senin sorun campaing den gelmiyor senin portakal çürük çıkmış sen doğuşdan sorunlusun sonra Tuğcan sana hiç yakıştıramadım bu adam icin 3 satır yazı çok sanada tekrar gelince kimliği belirsiz bundan sonra burda sövsende cevap vermeyecegim ne olduysa zaten iyi niyetimizden oldu bugune kadar
      cihaneroğlu sorunum daha farklı..... Arkadaşlar Ben multiplayer oynadığım arkadaşla iki clan sectik... ben oda ve arkadaşda togugawayı secti.... ben onunla zaten dost başlıyorm şehrini yani (owari) görüyorm... önünde askerleri var ama 5 turn veya 10 turn gecmeme ragmen haritada hicbir değişiklik yok ona özelden yazıyorm bana diyorki ben mınoya saldırdım ama ben göremiyorm yanı başımda olmasına rağmen o metsuke cıkarmıs askerler biryere saldırmıs veya ev basmıs bunların hiçbirini göremiyorm ilk başlıngıctaki gibi 0 halde..... Artı olarak ben mıkawa veya başka biyeri saldırdığım zamanda oyun donuyor.... yani anlıcağınız ben bu konu üzerine araştırma yaptm yabancı sitelerde bu sorunla karşılaşan insanları gördm... İNG biraz zayıf oldugundan pek bişey anlamadım ancak bu sorunun adı:SENKRON SORUNU OLDUGUNU ÖĞRENDİM... bana yardımcı olacak varsa şimdiden teşekkkürler.......
      Şunu bir dene istersen ben shogunda campaing e başlarken çevremdeki devletleri dahaden göremiyordum böyle 50 turn geçdikden sonra felan hepsi keşfedilmiş oluyordu belki bundan dolayıdır mantıksız geliyosa istersen bir single campaing aç orda göreceksin mesela takeda ol altında tokugawa oldugunu bilemiyosun keşfedilmemis devlet felan yazıyor yada illa görmeniz gerekiyorsa istiyorsan bir ninja yap kuzeninin ordusuna takip ettirt herşeyi canlıymış gibi görürsün he bide savaşa giremiyoruz dedigin savaş meydanında savası yönetememek se 2 nizinde savaş alanında savaş a tıklaması gerekiyor
      mhdurgun kardeş official forumda şöyle bir çözüm önerisi buldum
      aynı sorunu yaşayan bir kişi arkadaşından save dosyasını alıp kendi save dosyası üzerine yapıştırarak değiştirmiş ve sorun çözülmüş
      aynısını deneyebilirsin
      bi oyun başlatın tur atlamadan save alsın arkadaşın sana göndersin ve sen hostla oyunu öyle devam edin
      gel bize bazı bazı
      [Napoleon Bonaparte] çok saol verdiğin tavsiye sayesinde sorunu çözdüm... başından beri söylediğim şey buydu bu konu ile ilgili fikir verebilecek varmı dedim.. nedense bu lafımda artniyet aranıyor güya hadsizlik yapmısım.. ben sorunumu zaten cozdum aslında bunları yazmama gerek bile yok.. ayrıca her mesajımdada herkeze tşk ettim... önceki mesajları okuyan arkadaşlar hakaret etmeden önce okumayı öğrenin ozaman görürler kimlerin densizlik yaptıgını... HER ŞEYE RAĞMEN verdiğiniz bilgiler için herkeze tşk ediyorm..............