Pre Load la ilgili aciklama ( ingilizce)

   Pre Load la ilgili aciklama ( ingilizce)

   Pre-Load Total War Rome II now and be ready to play when it releases!

   Plus, it's the last chance to pre-purchase and receive The Greek States Culture Packand the Greek Hellenic Armor for The Pyro, Egyptian Cheetah, the Barbarian Set for the Demo and now the Laurel Wreath for all the classes. The Laurel Wreath unlocks a special "Romebot" invasion in Team Fortress 2's MVM mode.

   The award-winning Total War series returns to Rome, setting a brand new quality benchmark for Strategy gaming. Become the world’s first superpower and command the Ancient world’s most incredible war machine. Dominate your enemies by military, economic and political means. Your ascension will bring both admiration and jealousy, even from your closet allies.


   Yukarda ""Greek Hellenic Armor for The Pyro, Egyptian Cheetah, the Barbarian Set for the Demo and now the Laurel Wreath for all the classes. "" nedir bunlar bir fikri olan varmi? retainer kartimi bunlar yoksa?
    photo woc7_zps1187c360.png
   Warriors of Crom ile 8 sene...

   sanırım onlar team fortress için yine sanırım tekrar yılın strateji ödülünü almışlar, yine sanırım :D artık işi büyütmüşler sadece düşmanı ezerek yok ederek galibiyet yok politik ve ekonomik olarak da üstünlük sağlıyabiliyoruz
   İSYANIM SANA DEĞİL BU ZALİM DÜZENE!!!

   KÖYÜN İTLERİ BİRBİRİNE DÜŞMAN OLSADA KURDU GÖRÜNCE BİRLEŞİRLER

   (UYGUR ATASÖZÜ)
   Rome 2 ön yüklemesi hazırdır ve oyun yayınlandığı anda oynanmaya hazır olacaktır.

   Ek olarak, Yunan Şehir Kültürleri dlcsi ve Pyro için Yunan Helenistik zırh ,Mısır Çitası,demo için Barbar seti ve bütün sınıflara Laurel Wreath'e sahip olmak için son bir ön sipariş şansı.Laurel Wreath Team Fortress 2'nin MVM modunda 'Romebot' istilasını etkin kılıyor.(Not Alper abi bunlar hakkında bilgim yok retainer olabilir)

   Ödüllü Total War serisi Rome ile geri dönüyor,Strateji arenasında derin bir etki bırakmak üzere kendini şartlandırmış.Dünya'daki ilk süper güç olun ve Antik Çağ'daki inanılmaz savaş makinelerini kontrol edin.Düşmanlarını askeri,ekonomik ve politik yollarla domine edin.Sizin yükselişiniz hem ilgi çekecek hemde diğerlerini kıskandıracak,en yakın dostlarınızı bile.