Kurallar

Selam arkadaslar,

turnuvaya katilan arkadaslari simdiden tebrik ediyorum. Maclar hakkinda bazi tavsiyelerim olacak lütfen bu satirlarimi okumadan gecmeyin !!!

Maclarinizda lütfen birbirinize kirici olmayin, anlastiginiz saatte maclarinizi oynayin veyahut eger oynayamiyorsaniz arkadasiniza bildirin. Maclardan önce farkli arkadaslarinizla talim niteliginde maclar yapin ve bu turnuva kurallarini uygulamayi unutmayin. Okula giden arkadaslarimiza sesleniyorum!! lütfen maclariniz yada oyununuz derslerinizin önüne gecmesin, arada bir bosluk bulursaniz ve arkadasinizada uyarsa o anda oynayabilirsiniz.

Turnuva kurallari konularinizdada paylastigim gibi söyle

Maclar 3 mac üzerinden oynanacak. Iki maci alan turu geciyor. Ilk iki mac 1:1 oldugu taktirde ücüncü mac deniz savasi olacak.

Maclar bir hafta icinde oynanmak zorunda. Eger bir engelden dolayi oynayamazsaniz mac tarihini bir sefer uzatabilme hakkiniz var fakat bu ek süreyi talep edebilmeniz icin adminlerden birine bildirmeniz yada konuya mesaj atmaniz gerekiyor.

Harita : Ova ( Grassy Flatland)

Hava durumu: Acik ( Dry) yagmur, kar, firtina vesaire yasak.

Timeperiod: Late ( gec dönem)

zaman sinirlamasi yok lütfen oyunu kurarken buna dikkat edin.

Birim boyutu: medium ( eger iki tarafta hemfikir olursa large yada ultrada oynayabilirsiniz.

Para: 14bin

Top yasak

max 4 riffle ( 125m lik birimler)

Her birimden en fazla 4 tane alabilme hakkiniz var ( bu bir anti spamm kuralidir lütfen dikkat edilsin)

Haritanin kösesinde konuclanmak , kirmizi cizgiye sirtini vermek yada sag veyahut sol kanadi kirmizi cizginin dibine konuclandirmak kesinlikle yasak. Kirmizi cizgisi saldirirken en fazla bes dakika ihlal edebilirsiniz fakat savunan taraf kirmizi hatti kullanamaz ( Antikamping kurali) . Kullanildigi taktirde saldiran taraf uyarmak ve o anin resmini cekmek zorunda. BU resmi ve replayi biz adminlere ulastirirsaniz gerekeni yapariz.

Ayni devleti iki sefer alamazsiniz.

Deniz savaslarinda ayni devlet yasagi yok. Yani iki tarafta ayni devletleri alabilir. Hava kara savasindaki gibi sakin rizgarsiz firtinasiz ve yagmursuz olacak. En fazla 4 gemi alinabilecek ve mortar yada rocket gemisi alinamayacak.

Iki tarafta ayni devleti ayni anda alamaz.

Turnuva Adminleri:
      Alpertunga, IFQ.23

Turnuvaya katilan arkadaslarimiza birde cam sakizi coban armagani niteliginde bir müjdemiz var. ETW nin hangi verziyonunu kullandiklarini bilmiyorum turnuvayi bitiren arkadaslarimiza ( sadece mac yada maclarini oynayan arkadaslar icin gecerlidir) Elite units of East yada ELite units of west dlc paketini hediye edecegiz. Kimlerde ne oldugunu bilmedigimiz icin bu ardakaslar bana öm yolu ile hangi dlc yada dlc lere sahip olduklarini bildirebilirler. Eger etw dlc si varsa ayni degerde bir ntw, shogun yada cikabilecek fall of samurai dlc si talep edebilirler. Bana zamani geldimi konuyu hatirlatmaniz yeterli.

ELITE UNITS OF EAST

ELITE UNITS OF AMERIKA
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...