Reality Mod - v0.1 (İndirme Linki)

Reality Mod - v0.1 (İndirme Linki)

Merhaba arkadaşlar,

Belki bilirsiniz bundan yaklaşık 1-1.5 sene önce aynı isimde bir mod çıkarmıştım; fakat bazı şeylerin yetersiz kalması dolayısıyla modu duyuramamıştım. Bu sefer ise buradaki üyelerimiz aracılığıyla da Reality Mod'u daha yüksek seviyelere taşımak amacındayım.

Bu modumuz küçük kapsamlı bir çalışma.Bu yüzden çok az bir kitlenin indireceğini düşünüyorum. 5 kişi indirip yorum yapsa yeterlidir benim için aslında. Yavaş yavaş geliştirip bir minimoddan devasa bir moda ulaştırmayı düşünüyorum.

Ve tabii ki naçizane üyelerimizden yardım bekliyorum. Yardım her konuda olabilir...

Yeni Gelen Özellikler

* Tarihe uygun olarak yaratılmış yepyeni 6-7 şehir
      * Bazı ticaret kaynaklarının yerleri düzenlendi.
      * Seleucid Devleti'ndeki lejyonların Roma Devleti'ndeki lejyonlar ile aynı olması durumundan dolayı bu lejyonlar değiştirilerek bu hale getirildi;

Modumuz kendi klasörüne sahiptir yani oyun dosyalarını bozmaz, bu yüzden rahatlıkla indirebilirsiniz.
      Gold paket sahipleri rahatlıkla yükleyebilirler.
      Normal RTW sahipleri ise 1.5 patch yapmaları gerekir

Link

gamefront.com/files/21125584/realitymod0.1.exe

Not

Son olarak modumuzun kısayoluna sağ tıklayıp hedef kısmını

eğer gold paket sahibi iseniz

"C:\Program Files\The Creative Assembly\Rome - Total War\RomeTW.exe" -mod:reality0.1

eğer normal RTW'niz varsa

"C:\Program Files\Activision\Rome - Total War.exe" -mod:reality0.1

haline getirirseniz modu herhangi bir sıkıntı yaşamadan oynayabilirsiniz.

İyi oyunlar...

Alpertunga schrieb:

Selam Kardes

ellerine saglik sitede roma oynayan arkadaslarin ilgi gösterecegine eminim. Dedigin gibi yeterli bir kitleye ulasabilirmisin bilmiyorum bunun indiren arkadaslarin mesajlarindan anlariz

Mod tüm TW sitelerine dağıtılmıştır ve bütün TW oyuncularına ulaştırmak istenmektedir. Bakalım kitle ne tepki verecek? Teşekkürler ayrıca...

-----------------

İsmim Gökhan :)

Teşekkür ederim.