Turan

Alpertunga schrieb:

Cengiz zaten yeni kurdugumuz klanlardaki gencler turandan buraya yönlendirilenler. Sen biraz uzakkaldin sahalara :) ama onu romada telafi edecez insallah :)

Zaten Campaign'in içinden pek çıkamayacakmışım gibi Multi'ye dönerim artık :) Shogun 2 tam en sevdiğim dönemde geçen oyun ama (veteranlar hariç) birimler hep benzerlik gösterdiği için beğenmemiştim Rome'da her toprakta ayrı devlet olduğu için daha çok zevk alacam sanırım

CengizPasha schrieb:

Tavsiyem onları da bu siteye yönlendir: Burada da yabancı yok zaten, hem illa WoC'a girecekler diye bir şey de yok

Çok saygı değer Cengiz Bey. Zaten yönlendiriliyor ki WoC'a ve 1453 'e biçok üye girdi ordan. Üstüne üstlük Turan içinden LofA ve EofE klanları oluştu ki bunlarında WoC'dan aşağı kalır yanları yoktur. Arz eder, saygılarımı sunarım...

iFQ_23 schrieb:

CengizPasha schrieb:

Tavsiyem onları da bu siteye yönlendir: Burada da yabancı yok zaten, hem illa WoC'a girecekler diye bir şey de yok

Çok saygı değer Cengiz Bey. Zaten yönlendiriliyor ki WoC'a ve 1453 'e biçok üye girdi ordan. Üstüne üstlük Turan içinden LofA ve EofE klanları oluştu ki bunlarında WoC'dan aşağı kalır yanları yoktur. Arz eder, saygılarımı sunarım...

Hakaret etmemen gerektiğini söyleyerek "normal" bir konuşma nasıl olur sana söylemeye çalıştım abartıp bir şeyler ispat etmeye çalışmana gerek yok.

CengizPasha schrieb:

iFQ_23 schrieb:

CengizPasha schrieb:

Hakaret etmemen gerektiğini söyleyerek "normal" bir konuşma nasıl olur sana söylemeye çalıştım abartıp bir şeyler ispat etmeye çalışmana gerek yok.

çok saygıdeğer cengiz bey
      klanda forumda vs eski olman demek yenilere ezik muamelesi yapabilirsin demek değildir
      sen her girdiğin konu da bize sataşırsan bizim de bir sabrımız var değil mi
      attığın yoruma bakıyorumda
      " Tavsiyem onları da bu siteye yönlendir: Burada da yabancı yok zaten, hem illa WoC'a girecekler diye bir şey de yok
      "
      gördüğüm kadarıyla tamamen provokasyon amaçlı yazılmış bir mesaj

fikir tavsiye vermen tabi ki güzel bir şey ama bunu karşıdakini küçümser bir şey yapmak sanki o düşünememiş gibi davranmak çok rahatsız edici bir davranış
      sana nacizane uslubuna dikkat edip tanımadığın insanlara karşı büyüklük taslamak terine onlarla anlaşma yoluna gitmeyi seçmeni öneririm
      senin dediğin gibi burası bir aile ise eğer burada sadece 1-2 yıl erken katıldın diye yeni gelenlere saygısızlık yapmaya hakkın yok.
      saygılar sevgller
      gel bize bazı bazı
      Artik bu ignelemeler son bulsun yoksa ... gerisini söylemiyorum. Sana gelince umut türkler oyuna dahil olsun diye yazdigin troll amacli o salakca mesajinla baslayan bu ignelemeye irfanabinide bulastirdin. Senden yine böyle bir igneleyici bir mesaj görmek istemiyorum. Eger yapmak istiyorsan yapilacak en iyi yeri biliyorsun. Ayrica Turanin derdi seni germedi. Irfan yazilacagi yazmis. Ha illada ben bildigimi yapacam diyorsan haberim olsun.
      TROLLEMEK ICIN YANLIS SITE SECIMI YAPMISIN.
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

[Napoleon Bonaparte] schrieb:

CengizPasha schrieb:

iFQ_23 schrieb:

CengizPasha schrieb:

çok saygıdeğer cengiz bey
      klanda forumda vs eski olman demek yenilere ezik muamelesi yapabilirsin demek değildir
      sen her girdiğin konu da bize sataşırsan bizim de bir sabrımız var değil mi
      attığın yoruma bakıyorumda
      " Tavsiyem onları da bu siteye yönlendir: Burada da yabancı yok zaten, hem illa WoC'a girecekler diye bir şey de yok
      "
      gördüğüm kadarıyla tamamen provokasyon amaçlı yazılmış bir mesaj

fikir tavsiye vermen tabi ki güzel bir şey ama bunu karşıdakini küçümser bir şey yapmak sanki o düşünememiş gibi davranmak çok rahatsız edici bir davranış
      sana nacizane uslubuna dikkat edip tanımadığın insanlara karşı büyüklük taslamak terine onlarla anlaşma yoluna gitmeyi seçmeni öneririm
      senin dediğin gibi burası bir aile ise eğer burada sadece 1-2 yıl erken katıldın diye yeni gelenlere saygısızlık yapmaya hakkın yok.
      saygılar sevgller

Birincisi, "Tavsiyem onları buraya yönlendirelim" yazacaktım, yanlış olmuş: Yani emir vermek istememiştim, birlik adına konuşmuştum. İlla WoC'a girecekler diye bir şey yok derken de Turan türk birliği olduğu için illa yabancı bir yere girmelerine gerek yok Divanıharp'te de Türkler var illa Türk diyorlarsa buraya gelsinler burada oynarız dert değil burası WoC yeri değil demek istemiştim. Ayrıca bu siteye yönlendirmelerini söyledim çünkü Turan'ın bayağa üye topladığını ve genişlediğini vs okudum ama bu sitedeki aktif üye sayısı 10'u geçmiyor bu yüzden buraya gelmediklerini düşünerek söyledim.

İkincisi, konu ta 2011 yılında açılmış, ben de tarihine bakmadan yazdım yeni bir şey olduğunu düşünerek (çünkü belli ki konu yeniden canlanmış) bu yüzden onları buraya yönlendirelim demiştim; ama öğrendim ki zaten WoC'un ve diğer klanların bir kısmı Turandan gelmeymiş.

Üçüncüsü, eğer birisi bana hakaret ettikten sonra ona düzgün konuşmasuını söylediğimde yazdıkları " çok saygı değer efenim aman saygılarla " bilmemne yazarsa ben bunu da dalga ve hakaret olarak algılarım.

Eğer ben burada daha önceden gelen veya yaşça büyük olan bilmemne diye artistik taslamaya çalışsaydım zaten bu oyunu çok daha önceden kaybetmiştim çünkü seni bilmem ama İrfan eminim ki benden daha iyi Total War oynuyordur ben buna bakarım. Dediğin gibi bir oyun ailesi olduğumuz için de yaş farkına bakmaksızın aynı seviyedeymişiz gibi konuşmaya çalışıyorum ama belli ki bazen işe yaramayabiliyor.

Alpertunga schrieb:

Artik bu ignelemeler son bulsun yoksa ... gerisini söylemiyorum. Sana gelince umut türkler oyuna dahil olsun diye yazdigin troll amacli o salakca mesajinla baslayan bu ignelemeye irfanabinide bulastirdin. Senden yine böyle bir igneleyici bir mesaj görmek istemiyorum. Eger yapmak istiyorsan yapilacak en iyi yeri biliyorsun. Ayrica Turanin derdi seni germedi. Irfan yazilacagi yazmis. Ha illada ben bildigimi yapacam diyorsan haberim olsun.

TROLLEMEK ICIN YANLIS SITE SECIMI YAPMISIN.

tamam o zaman bi daha espri gülmek eğlenmek yok oturuyoruz ciddi ciddi oyunumuza bakıyoruz
      gel bize bazı bazı

[Napoleon Bonaparte] schrieb:

tamam o zaman bi daha espri gülmek eğlenmek yok oturuyoruz ciddi ciddi oyunumuza bakıyoruz
      Umut gülmek eglenmek hepimizin yaptigi sey. Ama yanlis anlamalara sebep olup birde pesinden ignelemek buna dahil degil. Bende espiri yapiyorum ama yolu yordami ve yerine göre. Trollemenin dahi bir sekli semali var. Ben Medieval 2 de niye dinazorlar yok ben Tyranosaurus Rex ile oynamak istiyorum yada Fill yerine Brantosaurus istiyorum dersen isin rengi degisiyor. Romada Türklerle oynamak istiyorumda tipki Medieval2 : Dinazor total war a benziyor. YOksa kimsenin bir sey dedigi yok. Mesele atilanmesajlarin artik saygi sevgi cercevesini imha etme olayidir baska bir sey degil.
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...