Seytan azapta, Alper gazapta 2

Abi konuları öylesine gezerken denk geldim buraya.Yahu bu drifta mojomanın ta kendisiymiş :D.7SAM nickli bir adam yoktu arkadaş listemde bir baktım gerudolular 7SAM'a bürünmüşler.Amaçları tamamen dalga ve trollmüş :D
      Saying that I'm BAD, Doesn't make you GOOD.
      Merak etme Drifta ile mojomanin uzaktan yakindan en ufak bir baglantisi yok :)

Cünki Mojomanin oyunun o kadar kötüki bizim Cengiz dahi onu ikiye bölüp 4 le carpar ( Gerudolarin sefinden bahsediyorum onun gibi birde Antigonus var) Antigonus ile Mojoman ayni adam dersen belki daha inandirici olur ( olmadigi halde) Drifta nin karsisina 2 Mojoman koysan onu alamaz. Replaylara yada Drifta ile Mojomanin ( GERUDO) istatistikle rine bakarsan daha iyi anlarsin. Bu arada iki klanda müttefik idiler öyle bazn gömlek degistirirler ( buna Tree Kingdoms, Hawks ve Immortals da dahil) gördügün gibi uyur bir halim yok yani olasi herseyden haberdarim yada hberleri geliyor :) .
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

Bendede anisi cikiyor fakat bu dedigin adam 7SAMURAI larin degil 7SAMUROI larin driftasi. GERUDO klanida camurlu suyla yikanan dingillerden biri 7sam larla problemleri olunca 7SAMURAOI klan gurubunu yani steam clan gurubunu kurdular. 7SAMURAI larin adi ciktigi icin öyle uygunsuz spamm ve cheatli isleri onlarin kisaltmasi ile deniyorlar. Gerudo daha önce G|WOC un yöneticilerindendi yani eski Gerudo ve woc klaninin ( eskiden beraberdik) bunlarin bu sacma sapan salakca oyunlarindan dolayi ayrildik.
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...