Cresto ( Ibrahim )| Annibal ( Egemen )

Merhaba...

Bugün S2 açısından bereketli bir gün olarak geçti.İlk defa Token aldım,hatta biraz aldım token...MM taktiklerini yavaştan çözmeye başlıyorum,zira hiç battle list'e benzemiyor.Uzun süredir herkesin kafasını ağrıtıyordum,hatta bir ara bende çıkmayacağı kanaatini getirdiğim mathlock ashigaruyu açtım. :D Ayrıca Alican abi sağolasun Katana Cav.'ı keşfettim.

İşte buda bir replay,Katana Cav. tek başlarına nasıl düşman hatlarını yarıyor.Herbir taraftan saldırınca adam afallad ve Katana cav'ın farkı ortaya çıktı. :thumbup:

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „CReSTo“ ()

Yazınla replayın adı arasında belirsizlik var :D

Şu birimleri açma olayı hakkında sana birkaç şey söylemek istiyorum. hani şu avatar campaign'de generalini bir yere gönderiyorsun, sonra da maç kazanınca orayı alıyorsun ya, hepsinin kendine özel bonusu var. Bazıları retainer verir bazıları zırh verir vs. vs.
      Şu tüfekli birimlerin evlerini alınca ilk matchlock ashigaru açılır. Şimdi matchlock samurai açılması gerek sende, haritada birkaç eyalette birden matchlock samurai görürsen şaşma, çünkü birisinden matchlock samurai açınca diğer bina bir anlamda level atlamış olup o eyaleti aldığında ise matchlock warrior monk gelecek.
      Bunlar sword dojolar, bow dojolar için de geçerli. Atlı binaları için vs. Umarım anlatabilmişimdir.

Alican abin warrior monk cavalry'nin gücünü daha keşfedememiş sanırım :D

Edit: Tamam keşfetmiş sözümü geri aldım :D

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „wntdSAS||“ ()

Yalnız Egemen abi hakkında çok şey duydum,ünvanını çok işittim lakin talihsizliklerden dolayı birlikte çalışmak mümkün olamadı.

Tek hatırladığım bir ara 2v2'de karşı karşıya geldiğimiz ve ordusunu yan yatırıp bizi darmadağın ettiği ki sonrasını hatırlayamıyorum. :D

Bundan sonrada birlikte oynanamamız ve bizzat eğitim almam zor görünüyor,umarım gün gelir kervan döner,tavuk... demiyecem tabiki... :D yeniden birlikte olur ve birşeyler öğrenmeme yardımcı olursun. :)