Angepinnt Milli Takim icin oyun ici sancak secimi

Milli Takim icin oyun ici sancak secimi

Milli Takim icin oyun ici sancak secimi nasil olmali 9
      1.  
        Dördüncü barak (4) 44%
      2.  
        Sembol icermeyen sade kirmizi zemin (3) 33%
      3.  
        Ikinci bayrak (1) 11%
      4.  
        Ücüncü bayrak (1) 11%
      5.  
        BIrincii bayrak (0) 0%
      Lütfen oyun icinde hangi sancagi sececegimize oylamaya katilarak karar verin.
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

Merhaba Alpertunga

Anlamıyorum..

Takımda yer alan 8 arkadaş bir kişi hariç tercihlerini belirtti.

Sonucuda yazdım.. Şimdi bu nedir? anlamakta güçlük çekiyorum.

Bir tek takım kaptanının seçimi onaylaması veya red etmesi kalmıştı..

İlla düz renk olsun diyorsanız açıkca söyleyin de biz de bilelim..

Israr edecek değilim.... sonuçta bu işlerde bir kaptan vardır o karar verir bende kabul ederim..

Ama açık olun... beni rahatsız eden bu .. açıkca fikrinizi belli edin..

sonucu alınmış bir şeyin tekrar oylaması demek....ben bu sonucu beğenmedim ama adet yerini bulsun bir daha oylayın...

Ayrıca bunu en başta neden yapmadınız... o da ayrı bir soru ya..? Bu iş güzarlıktan başka bir şey değil..

Ben zaten tercihimi yaptım.. gidip bakın görürsünüz..

teşekkür
      Alican oy vermene bir şey demiyorum demem zaten ama,
      Neden bizim bayrağımız yokken bayrağımıza en yakın olanını seçiyoruz ? Sonuçta o bayrak herhangi bir Japon klanı tarafından kullanılmış..Ya da şu an oyunda birileri kullanıyor. Sembolsüz kendi bayrağımızın renkleri daha iyi bence..
      Seçiminize bir şey demiyorum ama benim şahsi görüşüm bu...

turcoman schrieb:

Mehmet abi sonuçta yine aynı şey çıkacak böyle derli toplu olabilir. Çünkü ilk konuda bazıları sembollü bayrağa bazıları türk bayrağına oy verdiler yani seçim karıştı.

Ben 4 numaraya oy verdim, türük bayrağına en yakın olanı.

Merhaba Alican.

Karışıklık filan yok.. Türk bayraklı avatar meselesi çıktığında oyun içi bayrak tercihi 2 kişi dışında tamamlanmıştı. Ben tercih yapmayan 2 arkadaşa mesaj yazdım, sonra İlhan tercihini belirtti.

Hatta İlhanı steamın chatinde buldum ve yaptığı tercihin onayını aldım ayrıca türk bayraklı avatar içinde tercihini sordum, İlhan onuda söyledi...

Böylece oyun içi bayrak oylaması bitti, sonucuda yazdım, onaya kaldı ve bu iş bitti.. 5 arkadaş tercihini aynı bayraktan yana kullandı... bayrak seçildi..Tamam mı..

Yoksa ben sonucu kafama göre yazmadım... Önce bir yazılanlara bakın sonra fikrinizi beyan edin..

Biten oylamada hiç bir karışıklık yoktur.. her şey açıktır..

Artık sonrasını bilemem; 2. kez yapılacak tercihlerde arkadaşlar fikirlerini değiştirirlerse kendileri bilir...

hayırlı olsun..

teşekkür