Talim yada Takim arkadaslarimizi taniyalim

cresto (ibrahim)

Eğer slav toplumlarla akrabalığı olan varsa şimdiden bu arkadaşın yanına yaklaşmasın, kendisinin sırplara karşı aşırı bir fantezisi olup, oyunda rastladığı yerde paçaları sıvayıp düşmanına topyekün saldırır, eğer arkada kalan askeri olursa savaş bitimi önce onu sonra slavları katleder, birde bu arkadaş warrior nuns lara saldıramaz, çünkü kendisi katı bir şekilde toplumsal kurallara uymaktadır bu yüzden kadın savaşçılara dalmaz, ha birde 2v2 girmeyi denemeyin kesinlikle AI'nın kendisinden daha iyi oynadığını düşünüp kendisini oyundan düşüreektir, sırf bu yüzden dandirik bir modem kullanmaktadır. Kendisini en son kiralık kılıçlılarla bir turnuva sırasında sırbıstan cumhuriyetinin resmi kıyafetini zorla giydirirken görülmüştür, buna tanık olan kişi crestoyu reklam yaptığı gerekçesiyle yarışmadan mahrum etmiştir... 5000 sırplayla beraber istanbulu tekrar fetih edeceği söylenmektedir.

BattleStone (u.m.k.k, umut abi)

Kendisinin camper lara karşı aşırı bir düşmanlığı olup, veliahtın kesinlikle 5 adım ileri 10 adım geri gittiğini savunmaktadır. Taha the camper' a karşı aşırı galibiyet isteği olup bir türlü 1v1 yapmaları nasip olmamıştır. En son talim sırasında yarili ashigarularını trabzon sınırına konuslandırıp, bu bölgedeki arsalarına fındık toplamaya göndermiş süsü versede, herhangi bir geri adım atma hareketime karşı, üzerime salacağı hakkında dedikodular vardır. Umut abi nicknin türkçe karşılığının anlamının beğenmemesinden sonra, u.m.k.k nickinin tercih etmiştir, bazı söylentiler açılımın isminin baş harflerinden oluştuğunu söylesede biz en sevdiği veteranların baş harfleri olduğunu bilmekteyiz. Son olarak söylemek gerekenlerse kesinlikle yeni gelmesi beklenen dlc nin asla gelmeyeceğini onun bir hayal ürünü olduğunu savunup yandaşlarıyla beraber imza kampanyası başlamıştır... Hala amacını düşünmekteyiz.

wntdSAS
      NEE KAVGAMI VAR NEDEN BENİM HABERİM YOK, SEN DUR BEN HALLEDERİM SEN KARIŞMA..... TAMAM BIRAK DEDİM SANA DEĞİLMİ DAHA KARIŞMA...... gibi örneklerle çoğaltabiliriz

bunları yazdım rahatsız olupda istemeyen varsa özelden ulaşsın hemen silerim msj ı :)
      İSYANIM SANA DEĞİL BU ZALİM DÜZENE!!!

KÖYÜN İTLERİ BİRBİRİNE DÜŞMAN OLSADA KURDU GÖRÜNCE BİRLEŞİRLER

(UYGUR ATASÖZÜ)