Angepinnt Tüm WoCların Dikkatine, Önemli

Tüm WoCların Dikkatine, Önemli

Dikkat WoC üyesi arkadaşlar, clan conquestte yani clanlar arası yarışmada yükselebilmemiz için, üyelerimizin maçlarını belli şehirlerde toplaması gerekmekte. Örneğin, mesela diyelim biz 4. bölgede 30 puanıız var 5.de 500, 4. bölgede ilk 3de değiliz, 5. bölgede 2. sıradayız, 1. de 520 diyelim.Üyelerimizden bir tanesi 4. blölgede oynarsa, bizim klan hiç birşey alamayacak, ama 5.de oynarsa ve kazanırsa 500lük yeri bize getirecek. Dolayısıyla belli yerlerde toplanmamız gerekli. Zira twc'nin 1. liği garanti ama bugün yani 1 nisan itirabiyle, tws2 russia'nın 9 bizim 7 şehrimiz var. 2.liğe oynayabiliriz. Dolayısıyla toparlanmamız ve şehirleri paylaşmamız lazım.

Lütfen herkes bu linkten woc.divaniharp.com/index.php?page=Thread&threadID=787 girip, kendine valiliğini yapmak üzere 2 şehir seçsin ve o şehirlere konsantre olsun. Matchmade battlelarını o şehirde yapsın, yani avatar mapteki ordusunu o şehre koyup o şehirde oynasın. Kazandığı zaman clana şehir için puan geliyor ve şehri alabilecek hale gelebiliyoruz.

Şehir seçerken woc'un iddiasının olabileceği yani ilk 3de olduğu ve biraz çabayla alabileceği şehirleri seçin.

Rus total war forumunu geçmemiz gerekli. Milletin resmi forumu multide kılıç sallıyor,Tabii malum bizim resmi forumumuz saçma sapan 1 Nisan şakalarıyla uğraştığı için ister istemez bu görev bize düşüyor.
      Yav yok bunlarla uğraşılmaz yav. Valisi olduğum iki vilayette TWC uçmuş gitmiş. Ben tek başıma bunlarla uğraşmam mümkün değil. 10-20 tane vilayet belirleyip hep oralarda savaşacağız başka çaresi yok bunun.
      Ayrıca bu müthiş bir adaletsizlik yaratıyor. Çünkü üye sayısı da klan etki puanına katkıda bulunuyor, yani anlayacağınız kalabalık olanı kayıran bir sistem var.
      evt arkadaslar Egemenin dedigi dogru. Bizim su an oynadigimiz yer Avatar Map in sampiyonlar ligi, yani bu lig listelemesinde ulasilabilecek en üst ligdeyiz. Kisacasi bizim oldugumuz yerde düsme var ama yükselmek artik yok. BU yüzden arik klanlarla degil kommunity lerle mücadele ediyoruz. Dikkat ettiyseniz Birinci ligin tek gurubundayiz. Eger digerlerine bakaryada sorarsaniz size hangi ligin hangi grubunda olduklarini söylerler. Artik kendimize sinirlari birazdaha üfakca bir yer belirlememeiz ve oraya sahip cikmamiz gerekiyor. Galibiyet ve mahlubiyet oranlari en iyi olan klaniz fakat adam sayimiz yeterli kalmiyor ama daha fazla adamda istemiyoruz. Herneyse woc forumuna göz atin orda bu konunun tartismalari yapiliyor
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

Merhaba

Yeni sezon için 2 eyalet seçtim. İkisinde de WoC sıfır puan.

1.si Echigo ... 9

2.si Etchu ... 11

Sezonun başında avatarımı 9 numaralı eyalete koydum ve hiç ellemedim, tüm maçlarımı burada yaptım ne kadar zaman geçti bilmiyorum..

Daha yeni öne geçebilmişim. Aramızda da az bir fark var.

Adamlar sürü gibi.... Pes...

Herhalde bundan sonra herkes bir tane eyalet seçip ve oradan hiç ayrılmadan sezon bitene kadar tüm maçlarını seçtiği eyalette yaparsa belki olur.

Ölme eşeğim ölme, .. Atı alan Üsküdar ı geçmiş..biz sürelim eşeği Niğde ye.

Haritadaki skor tablosunun jpg. i aşağıda.

teşekkür