Angepinnt Total war: Shogun 2 yeni resimler

guldiz schrieb:

Bakınız Çağatayın çevirisindeki yapay zeka ile ilgili bölüme ve multideki imkanlar bu bağlamda nasıl olacak ve bizler savaşırken rakiplerimizle neler olacak?
      evet mehmet abi araştırmanın önemi oyun belli olmaya başlayınca dahada artıyor bencede sun tzu ile ilgili araştırmanı okuyup ona göre taktik düzenlemeliyiz
      Benim gibisini googleden arasan bulamassın

Erorle Mücadele

durumum çevrim içi/beynim meşgul/ruhum hemen dönecek/aklım dışarda/kalbim çevrimdışı

elime testere alıp şu alamancacıyı kesecem.....olmaz olası almanca

wntdSAS|| schrieb:

Sancak olduğunu anlamaman şaşırtmadı.

wntdSAS|| schrieb:

Bence sen git ülke ile sancak ne demek onu araştır :)

Batuhan bir daha gereksiz yere bu sekilde igneleyici laflar edilmesini istemiyorum. Kime neyi ispat etek istiyorsunuz anlamiyorum. BU sekilde ne yapmak istediginizide. Böyle ignelemeler bu siteye yakismiyor ve hic bir yerde konusulmasinida istemem. Bir laf digerini aciyor sonra aralarda firtinalar esmeye basliyor.

BU sekilde kim gereksiz yere igneleyici laflar yaparsa ayagini denk alsin, cünki gereksiz yere sitede gerilmeler istemiyorum. Benim icin herbiriniz önemlidir ve yeri baskadir.

Sitede sert yazmak pek adetim degil fakat isin nereye gidecegini bildigim icin bu sekilde yazmak zorunlulugu hissettim.
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

Yaratmak allaha mahsustur, bizler generalin özelliklerini belirleyebilecegiz. Anladigim kadari ile verilen bazi veriler var ve generalin özelliklerini bu veriler dogrultusunda olusturuyorsun. Yani verilen veriler söy gelimi iyi kilic ustasi, askeri yüreklendirir, ikna edici konusur vesaire. Fakat bunlardan saadece birini belki bir kacini kullanabilecegiz. Yani generali öyle aklina gelen teknoloji ve özelliklerle donatabilecegini sanmiyorum. Ha belki olabilir fakat o zamanda generalin fiyati yükselir.
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

Alpertunga schrieb:

Yaratmak allaha mahsustur, bizler generalin özelliklerini belirleyebilecegiz. Anladigim kadari ile verilen bazi veriler var ve generalin özelliklerini bu veriler dogrultusunda olusturuyorsun. Yani verilen veriler söy gelimi iyi kilic ustasi, askeri yüreklendirir, ikna edici konusur vesaire. Fakat bunlardan saadece birini belki bir kacini kullanabilecegiz. Yani generali öyle aklina gelen teknoloji ve özelliklerle donatabilecegini sanmiyorum. Ha belki olabilir fakat o zamanda generalin fiyati yükselir.

Alper abi ciddi misin bir oyundan bahsediyoruz buda, ve CA da din-iman mı kaldı.. :)