Büyük DivaniHarp Hotseat Diplomasi bölümü ( bir cogumuzun yana yana aradigi ama bulamadigi senaryoluk hotseat konusu)

t-berk55 schrieb:

Fiyancetto schrieb:

allah için mi ? türkler macar salamlarını da etkilemiş anlaşılan

Macarlar mısır topraklarında ne işi vardır???Aptal ispanyollar cingenelerin etkisinde kala kala beyinleri sulanmıs anlasılan birde kaşifiz dersiniz Allah bilir siz kendinizi ortadoğuda zannediyorsunuzdur

bugün çok içmişim macar salamları türklerden etklilenmiş demek istedim.
      Not:yine allah dedin macar salamı

Biri su ispanyol kralını durdursun artık bir tane yetmiyor hertalde.bu boyle 4 taneye kadar gider en az benden soylemesi
      Son kez soyluyorum Ben Kaire'nin Sultanıyım Macarlar Bizansı kuzeyindeki kan emici topluluk ben Akdeniz'in İslami İmparatoruyum
      Artık sokun sunu aklınıza
      Macarlardan özür diliyorum ben baya içmişim :D Mısır sultanına sesleniyorum kahireye kadar giricem
      RP dışı: t-berk le t-bag i karıştırmışım bende bigün karıştırcam diye korkuyodum hotseat de karıştırdım hemde.

Düzenleme: birinizi ismini değiştirsin ya :D

CengizPasha schrieb:

Avrupa'nın ilk oluşmuş dili Fransızca olup Almanlar Fransızca dilinden bir dil çıkarmışlardır.

Ha evet bak bu dogru Frengistanli; Tarih danismanlarim hak veriyor ama bu Fransizcayi ilk Tavsanlar kullanmis, kacmaya alisik olan Fransiz : Tavsan larida kacarken anlasmasi basit oldugu icin bu dili hemen benimsemisler *8*
      Yüzyılar sonra Bizans yokolunca ve Türkçe'nin 2/5'i fransızca olunca görecem sizi.

Cidden, Mısırlılardan Bizans'a ne ? Bir avuç dalkavuk kime hizmet edeceğini şaşırmış, birbirlerinin ayaklarına sulanıyorlar.
      Evet Müslümanları tebrik ediyorum, günde beş kere kulaklarının arkasını ve parmak aralarına su serperek temiz kaldıklarını sanıyorlar.
      Size tek bir şey sorabilir miyim ?
      Bizans'ın 1067 yılında Avrupa'da yaptığı elçilik toplantısında,
      "Türkler ve diğer barbarlar zehir olarak Küçük Asya'ya akın ediyorlar ve bunun tek çaresi onları kılıçtan geçirmektir. Türklere en ufak bir tolerans göstermeyeceğime, esirleri öldüreceğime ve liderleinin kafasıyla sizin huzurunuza çıkacağım" diyen Varangie, ve Bizans imparatoru bu sözleri söylerken aklı nerdeymiş ?

Eski başarısızlığınızın dört katı.

Bu da Guard de Varangie'nin Akincılar tarafından Byzance'dan sürülünceki hali;
      DHA

Hah!
      L'Empereur de Byzance hala sifiliz olmadı mı ?
      Mısırlılardan bizansa ne diyorsunuz o zaman ne işiniz var sizin burada bizans benim bolgemdedir bizzzat akdeniz sınırları içerisindedir ama Fransa'nın doğu kısım ile alakası yoktur ve hala burnunuzu doğuya sokmakta haklı buluyorsunuz ustelik birde doğu devletlerinin doğu işlerine karışmasında suc buluyorsunuz.Batı ile doğu ayrı kavram sunu oğrenin.
      Evet emin ol Allah için yaptığımız imanımızı gosteren temizlik bizi temiz kılıyor siz kafirler kedi gibi davranıp sudan korkmasanız o parfumlere ihtiyacınız olmazdı bile
      Hahahaha
      beni yine guldurdun İberli
      Siz ispanyol cingeneler hiç mi birbirini bakmıyorsunuz.sizde en az sizde bizim kadar karasınız
      Gerci bizim karalığımız bulunduğumuz konumdan kaynaklanıypor nede olsa afrikaya gunes dik gelir ama avrupanın leşi ortada işte :hıh:
      Bize peygamber temiz olmayı değil temizliğin onemini gosterdi sizede elbet birisinin gostereceğini umuyorum lakin boyle pasaklı pasaklı dolasmak tiksinç ve barbarca olsa gerek???

Doxe di Serenìsima Repùblica de Venesia olarak tüm krallara ve sultanlara selam ederim.

Sizlere şu an hiçbir hükümdarla sorunumuzun olmadığını ve her hükümdardan gelecek tekliflere açık olduğumuzu söylemek istiyorum.

Làkin; hangi devletten olursa olsun, fino a l'Italia e nostri confini nazionali'ye saldıranlara en sert şekilde cevap verilecektir.

Ayrıca Re di Bisanzio e Sultano di Turchi ile özel olarak görüşmek istiyorum.

Dio e Gesù ci benedica e vi.

RP dışı 1: Ci dispiace per il mio cattivo italiano.

RP dışı 2: Google Translate; yirim ben seni.

RP dışı 3: Hiç böyle diplomasi yapmadım lan, en fazla İngilizce felen yazdım.

RP dışı 4: İtalyanca ne güzel dilmiş lan.
      d'Ouest'in ortasında bulunan Alman halkı! Sizin zeki ve çalışkan bir ırk olduğunuzu biliyoruz! Ancak iş topraklara gelince, önemli olan askeri güç olacaktır ve kuzeyinizde güneyinizde ve doğunuzda düşmanlar var iken, L'Empire Catholique d'Ouest ile dost olmak sizin yararınıza olmaz mı ?

Güzeller güzeli prensesim Constance d'Alençon'u sizin yanınıza yolluyorum, "kalp sayısı" sizi de tatmin eder umarım, size ticari haklar, harita bilgisi ve en önemlisi müttefiklilk sunuyorum