CWC Turnuvasi

CWC Turnuvasi

Su an aktiv olan tek turnuva 1.4 yamasinin cikisiyla 3 finalist arasinda grup maclari ile sampiyon belli olacak. BU Finalistler :

WOC ( International)
      Long ( China)
      IMP ( Russia)

BU sekilde bu turnuvanin sonu geldigi icin baska bilgi verme geregi duymadim. Fakat yapilacak her turnuva burada sizle rin bilgisine sunulacaktir.
       photo woc7_zps1187c360.png
      Warriors of Crom ile 8 sene...

Turnova deniz ve kara savaslari olarak ikiye ayriliyor. biz saadece kara savaslarina katildik. Her grup rakibi ile deadline denilen son oynama tarihine kadar oynayip bitirmesi lazim. Yenilen eleniyor. Oyunlar etw icin naponya tw modcusu Lordz grubunun un gelistirdigi haritalarda oynaniyor. Bu haritalarda kamp yapip düsmanin ayagina gelmesini beklemek gibi bir lüks yok.

Kurallar ise söyle:

Acikhava, mac süresi limitsiz, AI yok, Oyunlar ranksiz olacak.

Para: Medium
      Time Period: Late
      Unit Size: Medium

Sabit toplarin hepsi yasak.
      Ayrica sonradan ek olarak fergusson ve windbüchserden en fazla 2 birim sinirlamasi geldi.

Please Password your Battles with "cwc" (without quotes), and save your Replays.

3 senedir WoC deyim ve bir cok basarilara imza attik. Klan olarak herzaman ilk 3 e girdik.

Yaklasik 4 senedir TW yi saadece MP de oynuyorum ve bu zaman zarfinda bir cok MP oynayan türk tanidim. BU türkler icinde oyunda devamlilik ve basari saglayan su oyunculari tanidim WoC_Acunal, WoC_Orbay, WoC_Türkistan, WoC_Ilhan ve simdide WoC_Fahri®PASHA . Kisacasi Nicklerdende anladisilacagi gibi bu oyuncularin hepsi WoC catisinda birlesti yada yetisti. Ve bunlardan Acunal, Orbay, ben ve Türkistan son M2TW kupasinda Türkmilli takimini olusturduk takim daha kalabalikti fakat sabaslari saadece bizler yaptik :) :) kisacasi bir araya gelmek yetmiyor isin ciddiye alinmasi lazim. Ve oyuna devamlilik göstermek gerekiyor. Eger kendi aranizda gruplasirsaniz sizlere yardimci olurum fakat ben artik herhalde WoC de oyunun JÜBILESINI yaparim :) :) :)

abi 4 e 4 maç yapsak sende başımızda olsan düşünsene steamden komut geliyo Sancaktar rifleleri sola çek sola çeekk fiyancetto sür lineları öne bak hala oyalanıyo ooo hakem gör bunları adama no fixed art dedik ağaçlarını arasına koca mortarı koymuş 2 saattir sıkıyo ordan gör bunları hoca (bu sırada birimizin rifleleri charge yiyor) hey Allahım ya önüne baksana oğlum riflelerin kazıklar nerde acemimisin sen ya oyuncu değişikliği şart oldu turcoman ısınmaya başla seni alacam orta sahaya :D
      Bozokhan57-bozkurt634-Sancaktar_pasha-(WoC™Sancaktar®Paşa Bu hesaplar bana aittir....

Sancaktar schrieb:

abi 4 e 4 maç yapsak sende başımızda olsan düşünsene steamden komut geliyo Sancaktar rifleleri sola çek sola çeekk fiyancetto sür lineları öne bak hala oyalanıyo ooo hakem gör bunları adama no fixed art dedik ağaçlarını arasına koca mortarı koymuş 2 saattir sıkıyo ordan gör bunları hoca (bu sırada birimizin rifleleri charge yiyor) hey Allahım ya önüne baksana oğlum riflelerin kazıklar nerde acemimisin sen ya oyuncu değişikliği şart oldu turcoman ısınmaya başla seni alacam orta sahaya :D
      hakem gör mortarları :D :D :D :D
      Abi türkistan kimdir?Ben ilk defa duyuyorum,ve ayrıca bu üyeler şimdi nerdeler?Mesela acunal orbay ve türkistan bunlar tw'ı bıraktılar mı?

Maalesef biz türklerde tw yaş ortalaması çok düşük,avrupalılarda hele polon ve fransızlarda çok yaşlılar var,48 yaşında tw oynayanlar var.Mesela CdC lerde.Fakat bizde genelde 15-20 yaş arası oynuyor,bu oyuncular da yaşları itibariyle oyuna pek sadık olmuyor yani 3 ay oynayıp sıkılıyorlar.

Bu arada ben ilhan'ı tek geçerim abi,böyle bir m2tw oyuncusu görmedim.Ben en çok medieval2 yi sevdim tw serilerinde m1tw rtw kingdoms içinde ve bu nedenle m2tw da ustalaştım diyebilirim.Fakat ilhana karşı oynarken ne kadar sinirlendiğimi anlatamam.Adam o kadar değişik strategyler yapıyordu ki yenilmemek pek zordu.Yaklaşık 50-100 arası bir maç yaptık ilhanla toplam.Ben sadece 2 kere kazandım sanırım.Ama onun dışında kimseden bu kadar fark yemedim,en iyi oyuncularla bile eşit durumdaydım lobide ama ilhan bir başka oynuyordu.WoC tagını görünce hala soruyolar bana ilhan nerde diye.

Bu arada etw de sen baya iyiymişsin alper abi:D